01.09.2005 :: 18:28
Przepraszam...Ale ostatnio jakoś nie mam natchnienia do napisania new noty:/ Ale teraz coś napisze:) I tak mało ludzi to czyta... No cóż... I nadeszła szkoła. Czy fajnie? A może głupio? Sama nie wiem. Przynajmniej będę miała jakieś zajęcie:) I będę widywać prawie codziennie wszystkich znajomków... I pewnie będziemy BK kręcić jak zawsze:D Więc chyba nie ma po co doła łapać:D Bo zapowiada sie całkiem fajny czas... Może nie zawsze... Bo są i takie osoby co nie potrafią się śmiać z byle czego... Noi właśnie... Hmmm... Ostatnio tak jakoś dziwnie... Mój piesek zdycha? Albo i nie?... Nic nie wiadomo:( Ciągle się nim opiekuję... Ale... Esh... Jeszcze dziś muszę zrobić porządki w biórku, Bo nie ma miejsca na new książki itp. Boshe... Ale chce wyjść na dwór po mimo tego:D Tylko nie ma z kim:/ Ale zaraz dryndne do Matalii i SPoKo=] Noi ja jusz kończe to zanudzanie... Pozdrawiam: Matalke, Daguśke, Paule, Kamilę, Tykę, Olę D., Justynę, Ufolkę:P, Natalkę, Górala, Miłego, Moska, Tymka, Kupca, Maję, Piotrusia, Emilcię... Noi całą resztę...Bo jusz mi sie nie chce wymieniać:D Sorrrkkkiii:*