02.07.2005 :: 20:04
Ważne że potrafisz widzieć dobro Ważne że dostrzegasz jego ogrom To kształtuje twój światopogląd Człowiek tu musi wejść w krwiobieg. Po raz setny powtarzasz że świat jest szpetny Taki z ciebie sceptyk na bok sentymenty Mnie od wygranej dzielą centymetry. Finisz!, a ty mnie wciąż za to winisz Masz prawo do własnej opinii ,ok. Ja mam prawo mieć prawo mieć swoją filozofię Ten image, optymizm jest ważny Bez niego świat był by straszny A wszystko zaczyna się w waszych głowach Możesz przyjąć co zawarte w naszych słowach Albo powtarzać hasła że wszyscy kradną, a Polska to jedno wielkie bagno. To nie poprawi raczej sytuacji, w naszej demokracji nie wykorzystano okazji, by jeszcze raz uwierzyć w słowo „człowiek” uwierzyć tak aby to weszło w krwiobieg. Ref. Ważne że potrafisz widzieć dobro Ważne że doceniasz jego ogrom To jest twój światopogląd. Musi wyjść, musi. Gdybym nie wierzył w żaden ideał już dawno schowałbym mikrofon w futerał. Rap teatr dawno by mnie strawił, goliat rzeczywistości by mnie zabił. Ktoś sprawił że mam chęć walczyć jak Dawid, i powstrzymywać bieg pędzących lawin. To chyba ważne że utrzymuję tą basztę i po burzy czekam na tęczę nad miastem. Ważne gdy patrzysz z nadzieją że ta niedziela nie będzie ostatnią niedzielą. Że jak sobie pościelą ludzie tak się wyśpią. Jaką postawę przyjmą taką ujrzą przyszłość. Dla tych wszystkich pozdrowienia, Mamy sporo do zrobienia by świat pozmieniać Przeszłość jest tatuażem – nikt jej nie zmaże. Ważne że potrafimy żyć tu razem. Ref. Ważne że potrafisz widzieć dobro Ważne że doceniasz jego ogrom To jest twój światopogląd. Musi wyjść, musi. Ważne że potrafisz widzieć dobro Ważne że dostrzegasz jego ogrom To kształtuje twój światopogląd Człowiek tu musi wejść w krwiobieg. x2 Mezo "Ważne" Ta piosekna jest piękna i daje duzo do myślenia... Pozdro for wszyscy:*