andzik07 - komentarze


O Jezzuuu!
Ja chyba jusz sama nie wiem co pisze:/
Jednego dnia pisze zeby sie nie zamartwiac zyciem a drugiego ze jest mi źle itp.
Nie wiem czy ma to wszystko jakis sens.
W ogole pisanie bloga i wszystko.
W jeden dzien wszystko moze sie zawalic.
A naprawiac to trzeba dłuuuuugi czas.
Nie wiem co tutaj pisac.
A jak jusz cos napisze to pozniej wydaje mi sie to fałszywe i glupie.
Powiem wam jedno.
Moj blog jest bezwartosciowy...>oprócz waszych komentów<...
I tyle...
NarQ


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.07.2005 :: 21:19 :: atl85.internetdsl.tpnet.pl

Dadzia...4U

tWÓJ ADRES TO CHYBA: www.my-sweet-blogus.mylog.pl Co nie Darusia :* KISSY :*
30.06.2005 :: 22:31 :: atl85.internetdsl.tpnet.pl

Darusia

Aniu! Twój blog jest jednym z najfajniejszych na jakich byłam... Chce Zeby mój był w połowie tak zajebisty jak Twój... my-sweet-live.mylog.pl <--- to mój blogasek. Big buziak for You Anusia :*
30.06.2005 :: 17:44 :: atl85.internetdsl.tpnet.pl

Dadzia...4U

Ania a wiesz że Emil pisał do Klaudi żeby się z nią i z Pati spotkać LOL co nie...BK.. Ale z tym że jestem bich to przesadził...ale ja się nie przejmuje tym co inni mówia...jestem jaka jestem i już... POZDRO
30.06.2005 :: 11:47 :: atl85.internetdsl.tpnet.pl

Dadzia...4U

Ania...wejdz na mojego bloga...już mu powiedziałam... i dobrze...co ja siem bende oszukiwała i go przy okazji... POZDRO
30.06.2005 :: 11:15 :: afa51.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kamila

Kochanie wiedz że wszystko ma w życiu ukryty sens. Ja w to wierzę. Twój blog jest super!!!! Kocham Cię=*=*=*
29.06.2005 :: 22:08 :: pj42.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl

Tyka

Kotuś, Słońce Ty moje!!! masz komenty są wartościowe, dzieki Twoim notką=] masz prowadzić jeden blog ciągle, bo jak nie to ja mój skasuję=P będe tęsknić=( kocham Cię =*
29.06.2005 :: 13:49 :: atl85.internetdsl.tpnet.pl

Dadzia...4U

Teój blodżek jest werry cenny :* Aniu nie masz siem smutać...mówiłam Ci to wczoraj... a właśnie jak poszłaś..(trzeba było zostać) paliliśmy jeansy Matalii(stare) LOL a jeszcze przed jeansami poszła książka telefoniczna hehe POZDRO
Talk.pl :: Wróć