andzik07 - komentarze


Pisze new notke...
Teraz siedzem u Dadzi:)
Noi chce powiedziec że pisze tu to co chce i tak jak jest na prawde.
Nie mam chyba z czego sie cieszyc.
Wakacje nie oznaczaja zmian w zyciu.
Ale mniejsza z tym=]
Wczoraj bylam sobie z Tyka nad morzem=]
W ogole to fajnie bylo=]
A dzis to bylam na spacerku:D
Noi własciwie to dobrze mi sie wiedzie.
Nie mam zamiaru sie zamartwiac zyciem...
Bo nie warto.
Mamy tylko jedno zycie wiec chce teraz z niego jak najwiecej brac:D
I zaczne ryzykowac:D
Koncze...
Pozdro 4ALL:*


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
29.06.2005 :: 00:02 :: atl85.internetdsl.tpnet.pl

Dadzia...4U

Koment to koment...wiesz com Juchuś...nie ma głupich komentów...a jeśli są to daje się je dla głupich notek...i Andzia bedzie pisała jak kce... Pozdro 4 AnIuLkA
28.06.2005 :: 21:31 :: pj233.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl

Tyka

fajnie było nad morzem. niby jetsem spieczona,, ale opalenizny nie widac. ach te japonki. Kotuś, lecem na mojego bloga, bo nota mi się skasowała i muszę jeszcze jedną napisac. juterko bedziemy gadały, w końcu całe trzy tygodnie....=*
28.06.2005 :: 20:54 :: atl85.internetdsl.tpnet.pl

a.L

Jaka kumpela:>
Mozesz mi powiedziec??
Dobra rozumiem
Justyna a ten koment byl normalny.
Ale llooozzz=]
pozdro
28.06.2005 :: 20:47 :: host-ip194-90.crowley.pl

madzia

a tak wogole ostatnio wparowalam na Twojego bloga i widze ze masz komenta odemnie .... i chcialm Ci powiedziec droga Aniu ze nie pisalam tego ja tyko kumpela w trakcie mojej nieobecnosci wiec spr zalatwiona....
28.06.2005 :: 20:01 :: ahn108.internetdsl.tpnet.pl

justysia

Jezeli masz zamiar wypisywac u mnie jakies glupie komenty w stylu wy wszyscy jooo...czy jak to tam bylo...to sobie lepiej odpusc..bo mnie mam zamiary takiego czegosc czytac i twoj wpis zostal skasowany..
28.06.2005 :: 15:04 :: aft161.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kamila

Napiszę tylko jedno BIERZ Z ŻYCIA TO ZO NAJLEPSZE BEZ WZGLĘDU NA KONSEKFENCJE!
28.06.2005 :: 11:30 :: atl85.internetdsl.tpnet.pl

Dadzia...4U

Ale wczoraj była dłuższa chwila załamki u mnie... ale dobrze że Wy byłyście a później esemesiki poprawiły mi humorek... na blogu jest wszystko opisane... nawet esemesy wczorajsze...a jak...co niemoge...mój blog i też moge pisać co chce... moje życie i robie z nim co chce... zgadzam siem z tobą Hały(Aniu) że wakacje nie zmienają życia na a zmieniają,...dziwne:/ Oki fajnie było u mnie baloniki latały...i ten Twój plan na urodzinki ok. 20 osób...nawet niewiadomo czy przyjdą ale 12 osób jest pewnych i siem ciesze POZDRO
Talk.pl :: Wróć