andzik07 - komentarze


Kocham swoje życie...
Choć jest wiele osób, które zniechęcają mnie do niego...
Ranią...
I w ogóle...
Sami jednak nie wiedza co to znaczy...
Bo nie odczuli tego i uważają sie za idealnych.
POZDRO FOR TyKa:*


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.06.2005 :: 15:53 :: atl85.internetdsl.tpnet.pl

Dadzia...4U

Nom Ania...Koffaj swoje życie...i com dla mnie niema pozdrow.....ale Aniuuuu żyj i bądź pewna że będziesz żyła szczęśliwie...masz nas :*:*
23.06.2005 :: 08:23 :: afa147.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kamila

TAK!!! W końcu!!! Kochaj swoje życie tak jak ja a w końcu będziesz szczęśliwa tak jak ja. A chyba widzisz na mojim blogu ze jestem szczesliwa?
23.06.2005 :: 08:09 :: 195.136.67.222

Tamiczka

Jejka... i bardzo dobzre Kochaj, kochaj i jeszcze raz kochaj Pozdrawiam i zapraszam na www.tamika-Ma_bzika.hwdp.pl Buziaki :***
22.06.2005 :: 22:39 :: rtr.straszyn.jpk.pl

mam nadzieje ze nie masz na mysli mnie?? Nie dopshe.... Pozdro
22.06.2005 :: 21:18 :: pj76.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl

Tyka

OCH KOTKU!!!! wielkie dzieki za pozdrofienia!!! ja Ciebie tesh wery much pozdrawiam =*=*=* czy w piąteczek po zakończeniu może miałabyś ochotkę się ze mną poszwędać, albo chociarz wpaść do mnie na cappucinko/?? wybacz ze się dzisiaj nie spotkałyśmy, ale mam smal;l doła, o wiesh co ten koffany down zrobił? pojechał do niemiec. miał szczęście ze siem ze mną pożegnał. a juterko jade do auchana, bo w końcu ja jade za tydzień i nie zobacze nikogo ze znajomych minek znaczy prawie nikogo.... przez całe długie trzy tygodnie. . teraz coś o notce. twoje zycie jest takie jaki8e chesz zeby było i tak trzymaj. ja cibie chyba do niczego nie zniechęcam, prawda? a i jeżeli jesteś w błędzie to ciebie prostuje, bo nigdy nie byłam idealną i się za taka nie uwarzam, mam nadzieje ze ty mnie za taką ni8e uwarzasz, kocham cie i pozdrawiam jak nikogo innego=*
Talk.pl :: Wróć