17.06.2005 :: 22:46
No to piszę dziś new notkę... Mamy jusz 17 czerwca=] I jakos nie moge uwierzyc ze jeszcze tylko tydzien do wakacji=]=]=] Jutro Festiwal Nauki:D Mam nadzieje ze wszystko pojdzie zgodnie z planem i bedzie looz=] No tak a w mojej główce cały czas głupie myśli siedzą... A jak je zwalczyc?? Hmm... Chyba musze troszki poszalec i bedzie zapewne lepiej=] Tak jak dzisiaj bylam u Dagusi>pozdro 4 YOU:*< i było zajebiście!!! Juz dawnio sie tak nie bawilam. I mam nadzieje ze to nie jest pierwszy i ostatni raz takiej wysmienitej zabawy=] Chcialabym zapomniec o wszystkich zdarzeniach... O tym co bylo... O moich głupich błędach... Czemu je popełniłam? Bo bylam zaślepiona? Ale nie wiem czym:/ Mam cicha nadzieje ze uda mi sie zapomniec... I nastepnym razem jesli takie bedzie... Podejme własciwa decyzje której nie bede żałować!!! Trzymajcie kciuki:* No tak a na wakacje to ja sie nigdzie nie wybieram:( Tylko ambitnie pracuje:D A moze gdzies siem załapie pod namiocik:D Ale to maloprawdopodobne bo starzy mnie nie puszcza zapewne:/ Ehh....to ZAUFANIE:( Tak trudno je zdobyc.... A strasznie łatwo stracic:( No cóż nasze zycie jest jusz takie... I nic na to nie poradzimy. Jestem strasznie ciekawa mojej przyszlosci... Gdzie poprowadzi mnie los... Jakie bedzie moje zycie... Czy wreszcie zaczne sie dobrze uczyc:D Znaczy czy postaram sie wyjśc na LUDZI:D Ale to jeszcze sie zobaczy:D