andzik07 - komentarze


Piszę new note...
Wydaję mi sie..
A nawet raczej tak jest.
Ostatnio chyba jush całkiem zgłupiałam:/
Ale looz=]
Strasznie jestem naiwna=]
I chyba nie mam co sie cieszyc=/
Ostatnie dni nie były za wspaniałe...
Dni Pruszcza...>cool<
I szkoła=/...
No ale najważniejsi są przyjaciele.
Choc czasem zastanawiam się czy tak na prawdę ich mam?
Bo gdy są potrzebni to jest ich nie wielu...
Czyli ta reszta jest prawdziwa...=]
Uznałam tesh że życie jest tylko jedno...
I trwa króciutko...
I powinniśmy z niego jak najwiecej brac...
Ale trzeba tesh rozsądnie podchodzic do wszystkiego...
Bo jednym błędem mozemy zepsuć całe życie.
Dlatego wazne decyzje powinniśmy przemyslac dluugo i głęboko.
Chciałabym być właśnie taką osobą...
Która umie sie zdecydować...
I to jeszcze dobrze zdecydowac.
Noi tesh czerpac z tego korzysci.
Jak narazie to mi sie to nie udaje.
Zeszlam na zła droge...
Która wydawała mi sie łatwa i fajna.
A tak na prawdę jest trudna i kręta...
Spotkało mnie wiele przykrości...
Tyle łez...
No a teraz.
Teraz muszę zacząc od nowa.
Od wakacji.
Spróbuje...
Bo tak jak teraz...
Nie moge zyć...
Muszę zdecydować sie jaką scieżką pójdę.
I czy bedzie ona dla mnie odpowiednia.
Mam nadzieje ze przyjaciele mi w tym pomogą i wybiore tą najlepsza dróżkę...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
15.06.2005 :: 18:20 :: afo117.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kamila

Ojoj... A Ty znowu marudzisz... Wiem sama mam ochotę pomarudzić, ale cóż nie będę, napisałaś że zycie jest krótkie dlatego szkoda czasu na marudzenie, pisząc tą notkę uświadomiłam sobie to że nie będę żałować niczego. Naet tego co dziś się stało, wiem że będzie lepiej:*:*:*:*:*
15.06.2005 :: 15:33 :: pj119.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl

Tyka

zła droga. jeżeli pod tym pojęciem ukrywa sie droga na którą ja też zboczyłam. to musze ci powiedzieć ze nie jest aż tak źle. dużo ludzi sie spotyka od czasu do czasu, ale tak na prawdę nikt nie jest prawdziwym przyjacielem. prędzej czy później każdy wszystkiego się dowie i sam coś wygada. moze to nie najlepsza recepta na życie, ale jest. bo każdy żyje jak chce. każdy ma swoje zycie i swoje cele, do których raczej powinien trwale dążyć. powinien kochać i być kochanym, nawet jeżli on sam tego nie widzi. Aniu ręczę ci za to że ktoś ciebie kocha i twoja druga połówka nie wylądowała w szpitalu przez to że ją tir trzepnoł. wszystko się ułoży i będzi git. jak jesteś czasami zła na cokolwiek, lub nie masz humoru, to zwal to na napięcie przedniesiączkowe, choćbyś była w trakcie miesiączki=] jest taki wiersz:
15.06.2005 :: 14:24 :: atl85.internetdsl.tpnet.pl

Dadzia<Metal rz

Aniaa....nie przejmuj się tym co było...patrz w przyszłość...to co Ciebie czeka jest najważniejsze...wiem że życie składa się z wspomnień ale no cóż niektórych rzeczy lepiej nie pamiętać... lepiej zapomnieć...wiem że tródno... ja nie zapomne wiesz o kim i o innych sprawach, które Ty znasz Całe życe jest zjebane...teraz juz wszystko na real się zrombało...jak ja już nic nie rozumiem...czemu jest tak a nie inaczej... taka natura i taki już los zapisany w genach i w środowisku (BIOLA ) Więc siem nie przejmuj niczym...takie zycie....ja tez mam doła i huj z tym... wole mieć doła niż wogule nie istnieć....PAPA:*:* KISSY
Talk.pl :: Wróć