andzik07 - komentarze


Zastanawiam się czy warto życ?
Czy mam dla kogo życ?
Czy ktoś żyje dla mnie?
Czy jestem komuś potrzebna?
I do czego jestem potrzebna?
Dlaczego duzo ludzi mnie krzywdzi?
Dlaczego mnie nie rozumieją?
Dlaczego nie akceptują?
Dlaczego???
Hym...
Warto żyć??
Właśnie ja nie wiem czy mam dla kogo żyć...
Czy może ktoś jest na tym świecie komu bym była potrzebna.
Dla mnie zapewne nikt nie żyje.
Mają innych.
Mają tą drugą połowe.
Która kocha i czuwa,
Teskni i całuje,
Myśli i daje całego siebie...
Ale jeśli ja mialabym być komuś potrzebna to do czego?
Do pożyczenia kasy?
A może do wykorzystania w każdej lepszej sytuacji?
A może po prostu tak sobie,żeby mieć koleżanke.
Kto to wie.
No a dlaczego wielu ludzi mnie krzywdzi tym co mówi.
Noi dlaczego mnie nie rozumieją...
Nie akceptuja tego jaka jestem.
Czy ładniejsi są lepsi?
Najwidoczniej tak.
To widać na każdym kroku.
Inaczej wyglądający są odtrącani na bok.
I tak zawsze było, jest i będzie dalej.
Dlaczego też niektórzy żartują sobie z życia,
Z ludzi.
Nikt tego nie wie.
Po prostu to jest śmieszne.
A zarazem zabawne.
Nie wiem czy warto nad tym myśleć.
Bo myśląc nic nie zmienie.
Nikomu to nic nie da.
Trzeba sie z tym pogodzić.
Ale czemu tak jest?...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.06.2005 :: 22:03 :: atl85.internetdsl.tpnet.pl

Dadzia<Metal rz

ANIAAAAA....MI JESTEŚ CÓRECZKO POTRZEBNA...PAMIĘTAJ O TYM...NAPEWNO KTOŚ ŻYJE DLA CIEBIE.... ANIAA...WIESZ PRZECIEŻ ŻE ŻYJE DLA CIEBIE..I DLA BOYA KTÓREGO KOCHAM PONAD WSZYSTKO... RERAZ PRZERZUCAM SIEM NA INNĄ MUZE... INTERESUJĄ MNIE KLIMATY MROCZNE V JA TEŻ JUZ NIE MAM SIŁY ŻYĆ BO NIEMAM DLA KOGO...ŻYJE NAZŁOŚĆ INNYM...I MAM W DUPIE CO O MNIE MÓWIĄ... A NIECH SOBIE GADAJĄ TYLKO TO IM POZOSTAŁO....ANIU RATUJ I NIE MOŻESZ MÓWIĆ O ŚMIERCI... NIEPOZWALAM CI...SŁYSZYSZ...NIEPOZWALAM...A RODZICÓW POWINNO SIE SŁUCHAĆ... OKI PA KISIKI I CMOKI :*:* PA
14.06.2005 :: 19:18 :: pb20.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl

Tyka

Kotuś mi jesteś potrzebna!! żebym ja mogła słuchać Ciebie, i żebyś Ty mogła słuchać mnie. życie nigdy nie miało najmniejszego sensu, nie musi mieć. ważne ze żyjesz. że czasami myślisz o śmierci, że chcesz odczuwać ból, radość, miłość, orgazm i wszystko inne. to że ktoś się wyśmiewa z innych, z ich zycia. to znaczy że sam jest pusty w środku i nigdy nie dozna wszystkich odczuć człowieka. jutro będziemy gadać pa pa=*
13.06.2005 :: 10:44 :: aez168.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kamila

oj kochana mamusiu!!! co ty masz do swojego wygladu??? nie rozumiem cie jestes fajna, ladna i szalona(w pewnym stopniu). dla kazdego istnieje ta druga polowa, ale musisz zwrocic na nia uwage, moze kiedys okaze sie ze ta twoja druga lepsza polowa bedzie osoba ktora kiedys nie lubialas. kazdy ma swoja drugo polowe, lecz musi ja odnalezc. a i moze przestaniesz obrazac swoje dzieci bo chociaz powinnas dla nich zyc :*:*:*:*:*:*
12.06.2005 :: 16:51 :: dcu109.neoplus.adsl.tpnet.pl

nea_oreiro

Hejka lubisz mode. Gwiazdy i ich style wpadnij do mnie na bloga. http://moda-i-style.blog.onet.pl
Zostaw komentarz z adresem bloga a będziesz u mnie w linkach. Możesz też napisać jakiej gwiazdy mam opisać styl. Pozdro
Talk.pl :: Wróć