24.05.2005 :: 21:54
Wpatrując się w Ciebie... Nic nie zauważam... Czy Ty w ogóle o mnie myślisz? Czy pamiętasz? Czy wspominasz? A może całkiem zapomniałeś?... Masz mnie gdzieś... Ja tego nie wiem... Ale TY owszem... Chcę wiedzieć... Jak teraz jest... Czy dużo się zmieniło... Dla mnie zmieniło się wiele... Ale nie uczucie... Nie uczucie do Ciebie... Może i czasem było mniejsze... Ale cały czas zamiast znikać... Zwiększało się... Czemu? Czy pierwsza miłość jest na zawsze? Ta prawdziwa powinna być na zawsze... Więc czy to jest prawdziwa?... Tak... Jest to prawdziwa miłość.... Tylko brakuje tu szczęśliwego zakończenia... Noi w całości szczęścia ogromnego nie ma/nie było... A to jest najważniejsze... A co dalej? Ja zostanę z tym sama... Bez nikogo... Zapomne i po sprawie... Tylko czy to jest takie łatwe? Nie... Zapomnieć o miłości... To prawdziwe piekło... Ciężki orzech do zgryzienia... Ale jeśli nawet nam się uda troche zapomnieć... To to wszystko powraca bezustannie... Miłość jest nieustanna... Ale tylko ta prawdziwa i szczera, która... Nie szuka poklasku... By AnKa:*