23.05.2005 :: 19:35
WSŁUCHUJĄC SIĘ W FALE... To był cudowny dzień... Pogoda dopisywała... Gorąco było... Po prostu super=] Chociaz jedna rzecz nie była super... Taki mały incydencik z JaNUSZEm Ale i tak jest COOL=] JUsz dawno planowałam pojechać nad morze... I dziś po wielu staraniach i prośbach doczekałam się=] Natalka K. zgodziła się pojechać... Nawet do SoPoTu=] Wsiadłyśmy w kolejkę... W ogóle co za ludzie... Póżniej jacys pijacy... Jeden patrzał się na mój dekolt:/:/:/ Myślałam, że zwariuje tam... Aż nareszcie SOPOT=] Oj kawałek drogi trza było iść... Ale cool=] Najpierw jakąś drogą a potem MONciAkiEm=]=]=] I jusz koło MOLO=] Jednak i tak nie weszłyśmy Poszłyśmy na plażę... Mmmmmhmmmm... ZaJeBiśCie!!!!!=] Posiedziałam sobiem troszki przy samym brzegu=] Chwilke pomyślałam... Pomarzyłam... I to było mi potrzebne... Właśnie wizyta nad morzem=] Potem to jusz wróciłyśmy znowusz kolejką... W Gdańsku sobiem poszłyśmy na Długą... A tam NiCz CieKawEgo:/ Tylko ludzie się patrzzą jak na ufo Potem na przystaneczku... Jakiś facet do mnie podchodzi i mówi:"pocałuję w ramionko..." A ja takie oczy:O.... A on że potrzebuje 30 gr. na flache:/ A ja że nie mam... A on ze kłamie... I znowu chce mnie pocałować w ramionko a ja uciekłam=]=] No to jusz autobusik podjechał i do domQ nareszcie Ratunku... Umęczona jestem=]=]=] Ale jednak opłacało się... Miły dzionek Co te fale i powietrze morskie robia z człowieka? Esh... Prawdą jest to, że... Miłości nie da się wmówić... Jak się kocha to kocha... A ja nie jestem pewna uczucia.... I nie wiem co z tym zrobić:/ HELP ME!!!!!!!!i