04.05.2005 :: 19:26
Mamy jusz 4.05.2005r. Osz... Dlugo nie pisalam Ale jusz wracam Nie chce mi sie za bardzo pisac co ostatnio robilam. Moze zarzuce jakims tekstem lub wierszykiem? No ale tak ogolnie to... Nom wlasnie zrozumialam ze Agata jest pusta Tak jak skomentowal mi "wiadomo kto" w ostatniej nocie to ona jest szmata... Nie ma przyjaciol... I nie potrafi sie bawic Dziex za tego komenta Bardzo pobudzil mnie on do refleksji na jej temat. Tylko ze chyba nie warto myslec o tej zalosnej dziewczynie zadufanej tylko w sobie Dziex złotko:* No tak... Dziś siem przekonalam ze aby byc szczesliwym trzeba wierzyc w marzenia... Bo one sie spelniaja Tylko trza bardzo mocniasto wierzyc Ja nie wierze tak bardzo bardzo i dlatego jestem nieszczesliwa>w glebi duszy<... Nie jestem w stanie zalamania..ooo niienie nie nie Tak to nigdy nie bedzie Troszki ostatnio mysle o starej nierdzewiącej milosci Ale cóż... Pierwsza miłość chyba jest tą najmocniejszą miłościa A ja jusz mam ja za soba:/ I co dalej? HeH Ale dam radę Nie no ja jusz koncze bo zanudzam Pozdro 4ALL:*