andzik07 - komentarze


Dziś mamy 27.04.2005r.
Wiele sie zdarzylo...
Najlepiej to bylo wczoraj:D
Wielką grupą poszliśmy na kamyczki...
No ale po co?
Jak zawsze pić...
Kilka piw, spiryt, pepsi, fanta...LOL:D
Taka mieszanka niezlego kopa daje:D
No tak i mi dala...
Lezalam sama na polu i trzezwialam:D
Potem...bleeehhh:/
Noi tak rozmawiajac z resztka towarzystwa stalam sie normalna:D
A pozniej z Mackiem do domu...
Szczegolow nie opisuje albo tez nie pamietam:D
No a dzisiaj...
Oj nie pilam...nic nie wypilam...
Ani kropelki:D:D:D:D
I jestem z siebie dumna:D
Ale tesz sobie bylismy na kamyczkach i w ogole na osiedlu:D
Tylko jedna rzecz psuje mi dzionek...
To ze musze zakuc z bioli:/
Ale huj...
Damy RADE:D:D:D:D:D:D
Teraz zakoncze pisac te bzdety i pozdrawiam wszystkich pijakow:D
Aniusie:*, Madzie, Paule, Asie, Ufo, Marte>Ty nie pijesz<, Niunie, Mateusza, Kupca, Karola, Groszka, Tymonka, Gorala...i w ogole wszystkich!!!!!!
ByE:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.05.2005 :: 16:18 :: ahy96.neoplus.adsl.tpnet.pl

wiadomo kto:]

WIecie czo macie hm...
Nie rowno pod sufitem :>
Andzia wiesz czo Ci powiem...
Ty zamiast byc madrzejsza i ustapic..
To jeszcze sie wypowiadasz..
Wiesz czo..
Agata poprostu ma taki styl byc...
A Ty zamiast to olac...
I miec z Nia wyjebane...
I bawic sie...
To Ty sie przejmujesz...
Wiesz czo..
Pani Seta kiedys Groszkowi powiedziala cos bardzo warznego..
Z czym sie zgadzam...
Ludzie wyszukuja w innych wady...
Gdy sadzom tak o sobie...
Czy cos podobnego..
ALe miala racje...
Wiesz Agtata ywaza sie za jakias...nie wiem nawet jak ja nazwac...
Dorosla?
A wcale taka nie jest..
Uwaza wszystkich ludzi za szmaty, glupkow itp.
Spojz na siebie...
I spojz na nia...
Ile Ty masz znajomkow...
A ile Ona?
Ona w skzoel praktycznie jest sama?
Ma Madzie...
I czo?
A Ty...
Nie chcem is ie wymieniac...
Ty umiesz sie bawic w porownianiu do Niej..
I wiesz czo to zabawa...
a Ona?
Wszystko uwaza za glupie...
Mowi ze jest szczesliwa...
Moze i jest..
Tylko nie wiem z czego..
Z tego ze wiekszosc jej nie lubi bo na wszystkich jedzie?
Ona jest samotna i tyle..
A Ty zamiast teraz jej dogadywac idz na pifo....
Najlepiej Stronga ;]
Pijoku :P
01.05.2005 :: 18:20 :: agh176.neoplus.adsl.tpnet.pl

dadziuleczkowec

Byś napisała new nocie!! LOL! Mam dzisiaj wesoły dzionek!!! LOL!!! Hehe!!! Heheheheheheheheheheehheehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheehehheheheheheheehhehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehehhehehhehehehehhehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehheehhehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehhehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehhehehehehehhehehehhehhehehehehehehehehehehehhehehehhehehehehehehehhehehehehehehehehheheheehehheheehhehehehehehehehehhehehehehehehehheheheheeeeeeeehehehehehehhehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehhehehehehehe
28.04.2005 :: 19:53 :: ph69.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl

Tykusia

no tak... było dość ciekawie.... sczególnie ze m, in ja tak:
-piłam specjala
-piłam spityta zapijałam fantą
-piłam spityta i zajijałam specjalem
- piłam gingersa
-piłam pepsi z spirytem
a potem oczywiście ledwie co się trzymałam na nóżkach i na dodatek musiałam iść w między czasie do domku na obiad. naszczęście ktoś sie mną zaopiekował (big kiss dla CIEBIE=*, wiadomo o kogo chodzi=P) a potem jescze raz wyszłam na dworek i też nieźle się bawiłam, tyle że szkoda, że mam trohę spodnie ubabrane na zielono i kórtkę zresztą też. no a wczoraj byłyśmy dzielne. nic nie wypiłyśmy i tak do czerwca, chyba ze ktoś mi zaoferuje czerwone winko półwytrawne=D a mam nadzieję ze stanie sie tak w poniedziałek, kiedy pójdę do mojego sąsiada na pogadankę z resztą debeściackicch ziomków=] a juterko na rajdzik=D wiez że chyba jadę z Kamilką (z TWOJĄ córeczką) wyobraź to sobie. wymiatamy nie?? na dniach pruszcza i tak będzie najlepiej. bo wtedy mogę pić i pić i pić.... musimy się postarać zeby nasze imieninki wyopadły, bo inaczej będzie źle.... wtedy bedziemy mogły sączyć spirytusik, winko, browarki i wogóle wszystko... a następnego dnie będziemy miały big kaca=D ja Cię loff i wiem ze Ty też mnie loff, ale ja bardziej ,big big big big kiss 4 U =*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*
mam nadzieję ze się nie rozpisałam zbyt bardzo....=*
27.04.2005 :: 20:30 :: 195.136.67.222

Tamiczka

Siemanko :D No widze, że wpadłam na ciekawego blogasia.. i to całkiem przypadkiem :P No jak bedziesz miec chwilke to wpadnij takze do mnie na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl i zostaw komcia :) Aha i nie zapomnij dopisac adresu twojego bloga to jeszcze kiedys tu wpadne :] Papatki :*****
Talk.pl :: Wróć