24.04.2005 :: 12:27
Oj no to jusz mamy 24.04.2005r. Nie pisalam te kilka dni, bo mi sie nie kcialo:/ w ogole to nie mialam nawet sily zeby wam to wszysciutko opisac:D No wiec... Piątek 22.04.05r.: Własnie w tym dzionku odbyla sie dyskoteka... Jusz od dawna planowalysmy z dziewczetami siem upic:D Noi tak tesz zrobilysmy... Dyskoteka wlasciwie nie doszla do skutku...bo zakonczyla sie 2h przed tym jak miala sie skonczyc:D A powodem tego bylo to ze nikt nie tanczyl:/ My wpadamy a tu koniec imprezy:/ No to idziem na opony:D Tam siedzielismy... A jeszcze przed tem bylismy na kamieniach chyba... Noi pozniej to jusz na przystanek... I na bloki... Bo Dżufo musialysmy wsadzic do autobusu:D W ogole w ten wieczorek sporo rzeczy sie zdarzylo... Ale chyba szkoda gadac=] Sobota 23.04.05r.: Nikt nic nie planowal... Pati do mnie przyjechala. Polazilysmy troszki. Potem zawialo nas do Tyki:* A tam wypilam herbatke i kawke:D a pozniej nawet zjadlam lazanie>nie wiem jak to sie pisze wiec pisze jak sie mowi:P< no a pozniej naszla mnie idea ze pojde z Tyka i tam z tymi na piwo:D no to poszlam:D przed tym musialam jeszcze ufo odprowadzic na przystaneczek:D Potem czekalismy na piwo jakies 40 min.:/az wreszcie siem doczekalismy i ruszylismy na kamienie:D Tam sobie wypilam 2 i jazda:D:D:D Jak mi sie zaczelo krecic w glowce...o fuck! no to sobie lezelismy:D A potem zawedrowilismy do Tyki:D Zrobilismy herbatke i polozylismy siem:P... Noi tak ok.21 zawedrowalismy z Mateuszem do domQ... Niedziela>dziś<: Wlasciwie to nic sie nie wydarzylo...Ale zamiast isc na msze stalysmy za kosciolem i wyjasnialysmy sobie co zaszlo w piatek:D I w ogole uznalysmy jedna osobke za fałszywą do kwadratu:D>lol<... Widac bylo ze sie boi z nami pogadac>LOL2<... No a teraz to planuje isc z Paula do Grosia a potem to jusz na osiedle do Tykusi:*... Noi to by bylo na tyle>jak narazie<... Pozdro dla: Tyki:*, PAuli:*, Madzi:*, Marty:*, Gilusia:*, Niuni:*, PAti:*, Mateuszka:*, Kupca, Tymonka:*, Karola:*, Groszka:*...oj i jeszcze dla wszystkich o ktorych zapomnialam:( przepraszam!!!! ByE:*