andzik07 - komentarze


Oj no to jusz mamy 24.04.2005r.
Nie pisalam te kilka dni, bo mi sie nie kcialo:/
w ogole to nie mialam nawet sily zeby wam to wszysciutko opisac:D
No wiec...

Piątek 22.04.05r.:
Własnie w tym dzionku odbyla sie dyskoteka...
Jusz od dawna planowalysmy z dziewczetami siem upic:D
Noi tak tesz zrobilysmy...
Dyskoteka wlasciwie nie doszla do skutku...bo zakonczyla sie 2h przed tym jak miala sie skonczyc:D A powodem tego bylo to ze nikt nie tanczyl:/
My wpadamy a tu koniec imprezy:/
No to idziem na opony:D
Tam siedzielismy...
A jeszcze przed tem bylismy na kamieniach chyba...
Noi pozniej to jusz na przystanek...
I na bloki...
Bo Dżufo musialysmy wsadzic do autobusu:D
W ogole w ten wieczorek sporo rzeczy sie zdarzylo...
Ale chyba szkoda gadac=]

Sobota 23.04.05r.:
Nikt nic nie planowal...
Pati do mnie przyjechala.
Polazilysmy troszki. Potem zawialo nas do Tyki:* A tam wypilam herbatke i kawke:D a pozniej nawet zjadlam lazanie>nie wiem jak to sie pisze wiec pisze jak sie mowi:P< no a pozniej naszla mnie idea ze pojde z Tyka i tam z tymi na piwo:D no to poszlam:D przed tym musialam jeszcze ufo odprowadzic na przystaneczek:D
Potem czekalismy na piwo jakies 40 min.:/az wreszcie siem doczekalismy i ruszylismy na kamienie:D Tam sobie wypilam 2 i jazda:D:D:D Jak mi sie zaczelo krecic w glowce...o fuck! no to sobie lezelismy:D A potem zawedrowilismy do Tyki:D Zrobilismy herbatke i polozylismy siem:P...
Noi tak ok.21 zawedrowalismy z Mateuszem do domQ...

Niedziela>dziś<:
Wlasciwie to nic sie nie wydarzylo...Ale zamiast isc na msze stalysmy za kosciolem i wyjasnialysmy sobie co zaszlo w piatek:D
I w ogole uznalysmy jedna osobke za fałszywą do kwadratu:D>lol<...
Widac bylo ze sie boi z nami pogadac>LOL2<...
No a teraz to planuje isc z Paula do Grosia a potem to jusz na osiedle do Tykusi:*...

Noi to by bylo na tyle>jak narazie<...
Pozdro dla: Tyki:*, PAuli:*, Madzi:*, Marty:*, Gilusia:*, Niuni:*, PAti:*, Mateuszka:*, Kupca, Tymonka:*, Karola:*, Groszka:*...oj i jeszcze dla wszystkich o ktorych zapomnialam:( przepraszam!!!!
ByE:*


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.04.2005 :: 14:55 :: afe208.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tyciasta

no tak. za kościołem sie stało a ja zasypiałam na mszy przy czternastozwrotkowym hymnie na cześć naszego nowego papieża.... taaa.... a nasz kochany księżulek modlił się za wszystkich co nie chodza do kościółka, żeby wreszcie przyszli, umocnili swoje więzy rodzinne i takie tam. nom. a tak to przez ten weekand nic się takiego AŻ nie wydażył, prawda:>??? c z tego że mnie po jednym browarku już ścieło i nie mogłam sama iść... ale w końcu to calsbergi..... fuuuuu.... :P u mnie w domciu potem była mała niezła jazda.... a Tymkowi kupuja alkomat!!! jeeee. to bedzie the best jak będą go sprawdzali.... chciałabym przy tym być=] buxka dla syćkich bez wyjątku, ja loff Was:*:*:*:*
24.04.2005 :: 22:13 :: rtr.straszyn.jpk.pl

Aniusiu, a zapomnialas o swoich coreczkach??? Jak moglas. Pozdroffka :*
24.04.2005 :: 21:33 :: atl85.internetdsl.tpnet.pl

A.L

czy ja cos wspomnialam o Justynie?
jutro sie dowiesz wiec mi tu nie gadaj!
Ciekawe kto cos mowil na Justyne
Pogadamy jutro....bo nie ma co sie klocic
24.04.2005 :: 20:29 :: atl85.internetdsl.tpnet.pl

Daga

I kto tu jest falszywy Aniu!! :/ fajnie pisze sie o mnie-nie gadałam bo byłam z psiapsiulami i wy chciałyscie gdzies isc a czemu nie tam gdzie stałysmy i co fajknie było! Ja tam sobie nic z tego nie robie, bo po co marnowac siły! Dosc dziwne ze cosik wogule gadałam i wszystko poszło na mnie a do tego myslicie ze sie nie dowiem kto i jakie ploty na mnie gada:/ A Justysia jest fajna, a nie jak tam ty uważasz :/ Ona przynajmniej czuje i mnie nie obchodzi co inni o Niej mówią! Ona jest kochana i taka zawsze bedzie!
Talk.pl :: Wróć