21.04.2005 :: 16:45
To dzi¶ już 21.04.2005r. Pisze new note>proszę Aniu:*< Zaczne od tego że ostatnie dni nie byly bardzo ciekawe... Ale opisze mniej wiecej co takiego robilam=] Wiec... W poniedzialek oczywiscie bylam w szkolce i jak na co dzien smialysmy sie ze wszystkiego co popadnie>lol<...Oprócz klasówki z matmy chyba nic gorszego mnie nie spotkalo:D We wtorek tez do szkołki=] Frekfencja mojej klasy co raz mniejsza:/ ale przynajmniej na lekcjach było spokojnie i nawet sympatyczniej niz zawsze=] ¦roda... Mieli¶my klasówke z anglika:/ A tak to oczywiscie Bk... Z Aniusia na przerwach sobiem gadalam=] A wieczorkiem nie byłam nigdzie=[ bo też siem uczylam na gegre:/ Noi dzi¶... Czwartek... Ehh... Tylko 2 lekcje:/ Z gegry pytala z mapy:D A Aniusia dostala 5=]=]=] W ogole potem siedzieli¶my sobie w klasie... Tez chyba z 10 osob... Noi nastala 9... Trza bylo i¶ć sprz±tać, bo dzis zorganizowali SPRZˇTANIE ¦WIATA:/ No ale z nasza kofana pani± wcale nie bylo tak zle:D Bardzo malo ¶mieci bylo... Własciwie wiekszosc czasu spedzilismy na zabawach:D Na placu zabaw było cool>spoko< Potem do domu. Ale jeszcze pozniej przyjechala Natalka=] Noi fajnie bylo... Chociaz ciagle krzyczalysmy na siebie i w ogole... Kcialam ognisko rozpalic a ta mnie popchnela na popiół. Noi całe spodenki brudne:/ Jutro zapowiada sie fajny dzien:D A własciwie wieczór:D W sQl ma być IMPREZA:|..>LOL< Chyba sie wybieramy ale nie wiadomo=] Noi jutro z Tykusiem idziem wlasnie:D Ciekawe czym mnie zaskoczysz:> Ja sie jeszcze domysle:* Dopsze to ja juz koncze notencje:P Pozdro dla koffaniutkich: PAuli:*, Aniusi:*, Natali>dwóch<:*, PAti:*, Dagi:*, Madzi>zdrowiej mała<:*...Marysi:* i w ogole wszystkich!!!Aha noi dla moich córeczek:*