17.04.2005 :: 11:26
No to mamy 17.04.2005r. Wczorajszy dzionek zapowiadal sie nudnym dniem... Ale... Bylysmy sobie w Gdańsku z Tykusią i Natalią K. Własciwie nic nie kupiłyśmy:/ Jednak opłacało sie jechac... Przynajmniej spedziłyśmy ze soba bardzio miły czas:D Potem sobiem siedzialam w domQ. To jeszcze nie koniec... Wieczorkiem sobie poszlam do Tykusi. Wchodze... Anka wkurzona na maxa=] A ja w beke od razu:D Wprowadzila mnie do swojego pokoiku a tam... Asia, Tymon, Karol, Marta, Kupc...Hm...Pijani? Aśka napewno noi Tymon tez a reszta chyba nie... To dopiero bylo heh... Oni sa tacy zabawni jak sa pijani:D:D:D:D Pozniej poszli odstawic Tymona i Aske do domu. A ja z Tykusia zostalysmy u niej na chacie. Przyszla potem REdi. Noi tez Kupc i Karol. Potem jeszcze Olka D. Noi tak sobie siedzilismy i popijalismy herbatke... Jak nie grejfruitowa to zwykla... Ogladalismy wrestling czy jakos tak>super mięli te chwyty< Po 3 herbatce>21:30< cisnęliśmy do domu... Noi tak minal wieczorek... Dzis bylam sobie w kościółku i ks.MaRaS jak zawsze cos sie czepial:D Ale ja mu sie nie dałam:P No a dzisiejszy dzionek zapowiada sie bardzo nieciekawie... Musze zakuć z matmy... Noi pewnie tez cosik posprzatac:/ Ale jakos damy rade:D Dobra koncze... Pozdro dla ziomali z 2b...dla Tykusi:*, Rediego:*, Olki:*, Karola:*, Natali:*, Kupca:*...