11.04.2005 :: 15:06
Hmm... No to mamy dziś 11.04.2005r. Jeszcze 2 miesiace nauki i po wszystkim Ostatnio często sobiem wychodziłam z Aniusia Tykusią:* Z nia zawsze jest śmiesznie i w ogole jesteś superrr Aniu:* I Ty wiesz jak jest... Rozumiesz... Noi BK...! W ogole masz wspaniałego pieseczka... Troszki ciągnie ale...spoko=] Przezylam=] W szkolce nic nowego oprocz tego ze szykuje sie kilka klasowek=[ Czyli trza bedzie zakuwać=/ W życiu no wiecie jakim...chyba lepiej...ale bez wiekszych zmian Heh już nie moge siem doczekac jakiejs najblizszej imprezki... Bo tak dawnio nie było=[ Mam nadzieje ze wszyscy beda siem dopsze bawic=] Dziś odbedzie sie MARSZ...w ciszy bedziemy sie przemiszczac od szkoly do kościółka... Juz niedlugo...jakos na dniach mam zamiar pojechac nad morze... Znowu powdychac troszki JODU >jak to Matalia mówi< i w ogole przemyslec kilka spraw Wypozyczylam dzis jakas ksiazke..."Za minute pierwsz miłość"...ciekawe co tam jest takiego...moze przeczytam No to na koniec pozdrawiam w szczegolnosci ziomow z mojej klasuni:* TykUsiA:*...naszych pedałków...i Marysie:*...