01.04.2005 :: 14:15
Noi teraz napisze new notke... Kw... Wszystko mnie wkurwia jak huj!!! Nic sie nie udaje... Czuje sie coraz gorzej:/ Chociaz w szkole skikam jak glupie szalone dziecko to w moim wnetrzu cos sie dzieje...i to cos nienormalnego...tego czego jeszcze nigdy nie bylo... ciekawa jestem do czego to doprowadzi?:[ Normalnie mam dosyyyyc... Jeszcze nigdy tak nie bylo:/ Musi byc az tak zle? Pierdore kw!!!! W szkole spoko jakos idzie...ale zycie prywatne....hm...przyjaciele...MILOSC:/ O milosci to nie mam co w tej sytuacji gadac bo jej u mnie nie ma... Milosc najwidoczniej jest pustym uczuciem albo po prostu akurat teraz tak mi sie wydaje i tyle... Moj umysl przepelnil sie zloscia takze nie wiem co to dalej bedzie... Nic nie idzie po mojej mysli... Wszystko na opak!!! Innym sie udaje...a mi nie...:/ Juz myslalam ze ta wiosna bedzie szczesliwsza wiosna niz w tamtym roku a tu kw co?...gowno!!! Znowu sie wszystko pierdoli...niszczy... Normalnie no nie wiem...wukorkuje niedlugo... Zatne sie na smierc!!! Co ten swiat robi z czlowieka? Pierdore i kw KONIEC!!!! Pozdro dla wszystkich pojebanych i dla wszystkich bedacych w takim stanie jak ja Noi oczywiscie BK ze mnie jak to ktos mysli...:/