21.03.2005 :: 17:42
Ostatnio nie pisalam notek bo nie mialam czasu... W tych dniach przezylam duuzo fajnych rzeczy. Poszlam na spacer z moja sympatia...w szkole sie do siebie usmiechalismy...i w ogole jest calkiem spoko. Tylko martwie sie o to ze ja mu sie po prostu nie spodobalam i tyle. Mam jednak nadzieje ze w szkolce pogadamy sobie i bedzie looz W szkolce nic nowego...jutro spr. z chemii:/ i nic nie umiem:/ Ostatnio chcialam sie starac w szkole...i nadal probuje tylko wychodzi mi to tak sobie:[... Wlasciwie to ostatnio powodzi mi sie w zyciu...choc wiem ze nie zawsze bedzie tak kolorowo=[ Ale zycie takie jest...raz pod wozem a raz na wozie... No a ogolnie to spoko jest. Dzis pierwszy dzionek wiosny i w szkole zawitalam na pierwszej i ostatniej lekcji Oczywiscie z Paula sobie pojechalysmy do Gdanska i w Madisonie bylysmy przez jakies 2,5h:/...zjadlysmy sobie lody i poszlysmy do EmPiKu...a tam sobie czytalysmy na glos bajki o groszku i o misiu(nie pamietam jak sie nazywal)...Potem poszlysmy juz na przystanek i pojechalysmy do szkolki...wlasnie na ta ostatnia lekcje ktora byla godz.wych. noi byl looz oczywiscie Po szkole przyjechala Natalka do mnie:* i sobiem pochodzilysmy i pojechala No a teraz sobie siedze przed kompem i sie nudze...chociaz czeka mnie jeszcze nauka z chemii...zwariuje... Jutro moze spotka mnie cos ciekawego w szkolce...moze po szkolce...=] To ja juz koncze i chcialam pozdrowic: Paule, Madzie, Justyne, chlopcow z mej klasy...my sympatie, Maje, Natalie(obydwie), Dage...noi wszystkich wszystkich wszystkich!!!!!!!!!!!!!