andzik07 - komentarze


Ostatnio nie pisalam notek bo nie mialam czasu...
W tych dniach przezylam duuzo fajnych rzeczy.
Poszlam na spacer z moja sympatia...w szkole sie do siebie usmiechalismy...i w ogole jest calkiem spoko. Tylko martwie sie o to ze ja mu sie po prostu nie spodobalam i tyle. Mam jednak nadzieje ze w szkolce pogadamy sobie i bedzie looz
W szkolce nic nowego...jutro spr. z chemii:/ i nic nie umiem:/
Ostatnio chcialam sie starac w szkole...i nadal probuje tylko wychodzi mi to tak sobie:[...
Wlasciwie to ostatnio powodzi mi sie w zyciu...choc wiem ze nie zawsze bedzie tak kolorowo=[ Ale zycie takie jest...raz pod wozem a raz na wozie...
No a ogolnie to spoko jest. Dzis pierwszy dzionek wiosny i w szkole zawitalam na pierwszej i ostatniej lekcji Oczywiscie z Paula sobie pojechalysmy do Gdanska i w Madisonie bylysmy przez jakies 2,5h:/...zjadlysmy sobie lody i poszlysmy do EmPiKu...a tam sobie czytalysmy na glos bajki o groszku i o misiu(nie pamietam jak sie nazywal)...Potem poszlysmy juz na przystanek i pojechalysmy do szkolki...wlasnie na ta ostatnia lekcje ktora byla godz.wych. noi byl looz oczywiscie Po szkole przyjechala Natalka do mnie:* i sobiem pochodzilysmy i pojechala No a teraz sobie siedze przed kompem i sie nudze...chociaz czeka mnie jeszcze nauka z chemii...zwariuje...
Jutro moze spotka mnie cos ciekawego w szkolce...moze po szkolce...=]
To ja juz koncze i chcialam pozdrowic: Paule, Madzie, Justyne, chlopcow z mej klasy...my sympatie, Maje, Natalie(obydwie), Dage...noi wszystkich wszystkich wszystkich!!!!!!!!!!!!!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.03.2005 :: 16:28 :: rtr.straszyn.jpk.pl

MAja

kochanie jakaś epidemia jest... ja tez znowu chorutka...a z NIM wszystko bedzie git... buźka
22.03.2005 :: 16:18 :: atl85.internetdsl.tpnet.pl

Dadzik;]

Zdrowiej szybciutko, bo mi Ciebie bardzo brak, śmiej sie duzo, bo zostanie z Ciebie wrak, ucz sie pilnie, bo nie bedziesz mieszkac w Wilnie!
21.03.2005 :: 19:15 :: rtr.straszyn.jpk.pl

madzik

jak bedziesz chcilala zawsze bedzie kolorowo my z paula Ci w tym pomozemy choc ja i ona to siostry ale Ty mozesz byc kuzynka :* nom oprucz bliznakiakow syjamskim ale zawsze mozna sciemnic a kwasy sie nabiora zycze powodzonka z menem 3maj sie pa :*
Talk.pl :: Wróć