16.03.2005 :: 20:19
Dzis pisze notencje bo mam tloskem czasu...choc zaraz bede musiala zasiasc do nauki(jak co wieczor...). Nie mam humoru aby opisac wam reszte moim znajomkow Napisze tak... Od pewnego czasu zachowuje sie inaczej bo cos NEW wstapilo w moje zycie. Jak sie domyslacie powodem tego jest obdarzenie pewnej osoby sympatia. I znowu mi sie to zdarza Myslalam ze juz nigdy nie doznam tego uczucia. Tyle co przeszlam, przezylam, wyplakalam...A teraz juz jest wszystko spoko a myslalam ze zawsze bedzie zle. Moze lepiej zebym w ogole nie myslala Heh...i pierwszy czy drugi raz wydaje mi sie i mam nadzieje ze jest szansa na cos fajnego...na nastepna fajniasta przygode. Mam na to wszystko ochote...bo od dawna nic ciekawego z tych stron mnie nie spotkalo:/ Czekam znowu... Tylko ze teraz tok mojego myslenia sie zmienil i nie popelnie juz takich bledow jak kiedys...postaram sie chociaz Bo przeciez czlowiek uczy sie na bledach Zakoncze moja notke pozdrowieniami dla wszystkich moich ziomow... Pauli...Madzi...Matali...itp. itd. naRQa...:*