andzik07 - komentarze


Dzis pisze notencje bo mam tloskem czasu...choc zaraz bede musiala zasiasc do nauki(jak co wieczor...).
Nie mam humoru aby opisac wam reszte moim znajomkow
Napisze tak...
Od pewnego czasu zachowuje sie inaczej bo cos NEW wstapilo w moje zycie. Jak sie domyslacie powodem tego jest obdarzenie pewnej osoby sympatia. I znowu mi sie to zdarza Myslalam ze juz nigdy nie doznam tego uczucia. Tyle co przeszlam, przezylam, wyplakalam...A teraz juz jest wszystko spoko a myslalam ze zawsze bedzie zle. Moze lepiej zebym w ogole nie myslala Heh...i pierwszy czy drugi raz wydaje mi sie i mam nadzieje ze jest szansa na cos fajnego...na nastepna fajniasta przygode. Mam na to wszystko ochote...bo od dawna nic ciekawego z tych stron mnie nie spotkalo:/ Czekam znowu...
Tylko ze teraz tok mojego myslenia sie zmienil i nie popelnie juz takich bledow jak kiedys...postaram sie chociaz Bo przeciez czlowiek uczy sie na bledach
Zakoncze moja notke pozdrowieniami dla wszystkich moich ziomow...
Pauli...Madzi...Matali...itp. itd.
naRQa...:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
19.03.2005 :: 23:36 :: atl85.internetdsl.tpnet.pl

Daga

Ja cie zabije za ten szblon! Jestem tak na ciebie wkurwiona ze hej!!! Zmien miszablon na poprzedni!!! :
17.03.2005 :: 18:15 :: rtr.straszyn.jpk.pl

MAry Lou

NIe ma pozdrowien dla mnie.... no ale wybaczam... kazdy moze zapomnieć:> trzymam kciuki zeby Ci sie udało... i próbuje troszeczke pomóc... ale wydaje mi sie ze uda Ci sie... w końcu musi... KOcham Cie bardzio bardzio... buziak:*
17.03.2005 :: 17:27 :: ahn108.internetdsl.tpnet.pl

...JuStySia...

Dziekuje...
Dziekuje za to ze dzis moglam Cie przytulic...
Poprotu mialam juz lzy w oczach....
Dziekuje...
Pamietaj za zawsze Cie kochalam...
I kocham....
Kocham Cie....
Przepraszam za wszystko....

17.03.2005 :: 17:28 :: ahn108.internetdsl.tpnet.pl

...JuStySia...

Dziekuje...
Dziekuje za to ze dzis moglam Cie przytulic...
Poprotu mialam juz lzy w oczach....
Dziekuje...
Pamietaj za zawsze Cie kochalam...
I kocham....
Kocham Cie....
Przepraszam za wszystko....

17.03.2005 :: 17:27 :: ahn108.internetdsl.tpnet.pl

...JuStySia...

Dziekuje...
Dziekuje za to ze dzis moglam Cie przytulic...
Poprotu mialam juz lzy w oczach....
Dziekuje...
Pamietaj za zawsze Cie kochalam...
I kocham....
Kocham Cie....
Przepraszam za wszystko....

16.03.2005 :: 21:39 :: proxy.dgt.com.pl

Paulina

Niewiem co mam napisać bo poprostu......kocham Ciem mocno i cały czas sie powtarzam w kółko to samo!Dzis bardzo fajnie było na dworku z Tobą!Wkońcu zawsze jest super w Twoim towarzystwie!I moge Ci śmiało powiedzieć że jesteś Najlepszą przyjaciółką!Bo niemoge Cie inaczej nazwać jezeli Ciem kOcham!Możesz być moją żoną jak chcesz!Ja siem zgadzam na nasz ślub!Czekam na Twoją odpowiedz
Talk.pl :: Wróć