10.03.2005 :: 20:43
Heyah!Dzis notka niebedzie napisana przez Anie bedzie napisana przez Pauline ktora opowie o Anusi, wyrazi o niej swoje zdanie!Ale notka bedzie tak jak kazda notka!Po kazdym przeczytaniu trzeba bedzie zostawic komancika a w komencie już w zakresie swojej wyobrazni nalezaloby sie wpisac jakas ladna tresc!Zaczne tak jak ladnie zaczyna notki Ania a wiec........ **********10.03.05********** Ania.L:mila, spontaniczna, pelna zycia, dyskotekowa rozrabiaka, optymistka w swoim zakresie,wesola, usmiechnieta, pomocna, przystojna:D, kochana, umiejaca pocieszyc!.....Ania to okaz dziewczyny rzadko spotykanej na swiecie umie znalezc odpowiedz na kazde smutki nawet tak apsurdalnej jakiej nigdy jeszcze w zyciu nie slyszeliscie! ******************************************************* Tylu ludzi szuka tych cech u ludzi ktore ona posiada......przechodza kolo Ani.....ale na pozor nic ich nie zatrzyma.....bo Ania nie ma wymalowanych tych cech na twarzy, ma je w głebi serduszka i bardzo chetna jest aby okazywac je! ******************************************************** Anusia bardzo dużo mi pomogla, pomaga mi nadal i wierze w tob ze jeszcze nie raz pomorze mi lub innym osobka!Jest podpora niektorych ludzi!Pomaga im!Cierpi ich kazde humorki!I mimo ich dalej trwa w tym ze to był kolejny zakret ktory zaprowadzi ja do oczekiwanej przyjazni! ********************************************************* Kazdy z nas szuka milosci....potrzebuje ciepla.....pocalunkow!Ludzie to tylko ludzie nie sa stworzeni z zelaza i musza czuc! Ania cos o tym wie!Duzo bylo kryzysow, wiele chwil ulotnych ale takze chwil szczesliwych ktorych Anka sie sama musiala dorobic!Przechodzila male piekielko, lekkie depresje ale pozniej zaswiecilo sloneczko rozjasnilo i razdmuchalo chmury i teraz jest juz dobrze!Ania to bardzo pracowita dziewczyna nawet teraz niepisze tej notki bo sie uczy!I bardzo dobrze! ********************************************************** Ogolnie podsumowujac te notke to Andzik.......to znakomity material na IDEALNA DZIEWCZYNE!MAME!KOCHANKE!W ogole jest najlepsza! Paulina