andzik07 - komentarze


Heyah!Dzis notka niebedzie napisana przez Anie bedzie napisana przez Pauline ktora opowie o Anusi, wyrazi o niej swoje zdanie!Ale notka bedzie tak jak kazda notka!Po kazdym przeczytaniu trzeba bedzie zostawic komancika a w komencie już w zakresie swojej wyobrazni nalezaloby sie wpisac jakas ladna tresc!Zaczne tak jak ladnie zaczyna notki Ania a wiec........
**********10.03.05**********
Ania.L:mila, spontaniczna, pelna zycia, dyskotekowa rozrabiaka, optymistka w swoim zakresie,wesola, usmiechnieta, pomocna, przystojna:D, kochana, umiejaca pocieszyc!.....Ania to okaz dziewczyny rzadko spotykanej na swiecie umie znalezc odpowiedz na kazde smutki nawet tak apsurdalnej jakiej nigdy jeszcze w zyciu nie slyszeliscie!
*******************************************************
Tylu ludzi szuka tych cech u ludzi ktore ona posiada......przechodza kolo Ani.....ale na pozor nic ich nie zatrzyma.....bo Ania nie ma wymalowanych tych cech na twarzy, ma je w głebi serduszka i bardzo chetna jest aby okazywac je!
********************************************************
Anusia bardzo dużo mi pomogla, pomaga mi nadal i wierze w tob ze jeszcze nie raz pomorze mi lub innym osobka!Jest podpora niektorych ludzi!Pomaga im!Cierpi ich kazde humorki!I mimo ich dalej trwa w tym ze to był kolejny zakret ktory zaprowadzi ja do oczekiwanej przyjazni!
*********************************************************
Kazdy z nas szuka milosci....potrzebuje ciepla.....pocalunkow!Ludzie to tylko ludzie nie sa stworzeni z zelaza i musza czuc!
Ania cos o tym wie!Duzo bylo kryzysow, wiele chwil ulotnych ale takze chwil szczesliwych ktorych Anka sie sama musiala dorobic!Przechodzila male piekielko, lekkie depresje ale pozniej zaswiecilo sloneczko rozjasnilo i razdmuchalo chmury i teraz jest juz dobrze!Ania to bardzo pracowita dziewczyna nawet teraz niepisze tej notki bo sie uczy!I bardzo dobrze!
**********************************************************
Ogolnie podsumowujac te notke to Andzik.......to znakomity material na IDEALNA DZIEWCZYNE!MAME!KOCHANKE!W ogole jest najlepsza!



Paulina

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.03.2005 :: 15:53 :: cje185.neoplus.adsl.tpnet.pl

ada

Rozpoczyna się konkurs. Zachęcaj ludzi do głosowania. Sonda jest w menu. Życzę powodzenia. PApa (www.ada.talk.pl)
12.03.2005 :: 15:53 :: cje185.neoplus.adsl.tpnet.pl

ada

Rozpoczyna się konkurs. Zachęcaj ludzi do głosowania. Sonda jest w menu. Życzę powodzenia. PApa (www.ada.talk.pl)
12.03.2005 :: 15:53 :: cje185.neoplus.adsl.tpnet.pl

ada

Rozpoczyna się konkurs. Zachęcaj ludzi do głosowania. Sonda jest w menu. Życzę powodzenia. PApa (www.ada.talk.pl)
12.03.2005 :: 15:52 :: cje185.neoplus.adsl.tpnet.pl

ada

Rozpoczyna się konkurs. Zachęcaj ludzi do głosowania. Sonda jest w menu. Życzę powodzenia. PApa (www.ada.talk.pl)
12.03.2005 :: 15:52 :: cje185.neoplus.adsl.tpnet.pl

ada

Rozpoczyna się konkurs. Zachęcaj ludzi do głosowania. Sonda jest w menu. Życzę powodzenia. PApa (www.ada.talk.pl)
11.03.2005 :: 12:37 :: rtr.straszyn.jpk.pl

Mary Lou

Aniu... to wszsytko co jest tu napisane o Tobie to prawda... znam Cię króciutko ale ale juz przkonałam sie o wielu z wymienionych cech... Jesteś osobą wrażliwą... z tego co się dowiedzialam przeżyłas poważny kryzysik ale wyszłaś z tego i otwierzają sie nowe chorynonty typu ON... wiadomo kto:) miejmy nadzieje ze los bedzie sprzyjał Twoim zamarom w stosunku do niego.... ja postaram sie pomóc szczęściu... Kocham Cie buziaczek 4u:*
11.03.2005 :: 10:16 :: rtr.straszyn.jpk.pl

madzik

nom i jestem widze ze jakas ksiazka sie szykuje zycze powodzenia pozdro dla was BUZIAKI
10.03.2005 :: 22:48 :: atl85.internetdsl.tpnet.pl

andzik07


10.03.2005 :: 22:47 :: atl85.internetdsl.tpnet.pl

andzik07

Cieszem siem ze nie jedna osóbka tak myśli a nawet dwie
To co tu jest napisane to same dobre strony mojego charakterku...
10.03.2005 :: 22:15 :: atl85.internetdsl.tpnet.pl

Aniu, to co jest w tej notateczce napisane to całkowita prawda. Chociaż znamy się od niedawna zgadzam się ze wszystkim co jest tu napisane. Buźka for you!
10.03.2005 :: 21:27 :: proxy.dgt.com.pl

Paulina

A więc praktycznie napisałam wszystko co mogłabym powiedzieć o Tobie innym!Uswiadomić im że jesteś jeszcze zbiorowisiem innych fantastycznych cech ale praktycznie mogłabym godzinami podziwniać twoje zalety!Ale wole je zostawić dla siebie a nie obnosic sie nimi na pokaz!To moja srawa!No więc jak już wszystko napisałam w notce tu nie będe sie powtarzać bo nielubie sie powtarzać!
To wszystko
Dziękuje
PoZdRo For yOu Aniu(cmok)
Talk.pl :: Wróć