08.03.2005 :: 19:52
*******08.03.2005r.******* Z tamtych dni... Z tamtych chwil... Z tamtych zdarzen... Pozostaly tylko wspomnienia... Wspomnienia bolesne... Wspomnienia cudowne... Ten dotyk... Twoj oddech... Twoj usmiech... Twe cieple dlonie... I pocalunek... Cierpienie... Smutek... Placz... Lzy... A to wszystko wspomnienia... Warte do zapamietania, przypomnienia... Bez nich nie byloby mnie... Nie znalabym Ciebie... Tego bolu... Zostalaby tylko pustka... Teraz wspominam... I nie chce o tym zapomniec... Bo to wszystko byla czastka mnie... Mojego zycia... I nadal jest i trwac bedzie... Bo nie pozwole temu odejsc... Nie... *********************** Dzis mamy dzien Kobiet I chcialabym zlozyc zycznie wszystkim kobietkom Heh noi dzis dzionek jak kazdy... W szkole nasmialam siem co nie miara... Oczywiscie dostawalam padaczki na jego widok I BK Jutro spr. z chemii...a ja nic nie umiem:/...Jeszcze historia tez jutro jest juz 3 raz w tygodniu!!! Oj ciezko ciezko...jutro jeszcze zebranie rodzicow Bedzie lanie Noi jak zawsze nie mam co pisac... ******* Heh... Ta milosc... Co ona robi z ludzi.... Az normalnie nie wiem... Wiem jedno... Ze do kazdego kiedys zawita... Nie da sie jej powstrzymac... Mamy za malo sily zeby ja opanowac... Jesli ma przejsc to przejdzie... Jesli nie to nie... I tez wiem ze nie zawsze jest wzajemna... A wtedy boli... I niepokoi... I tyle tu powiem na ten temat... Wiem wiecej ale nie nasunelo mi sie juz nic wiecej na moja kochana mysl Dposzem konczem Paps:* Pozdro Dla Mary Lou:*...Klaudusi:*...Pauli:*...Madzi:*...Justyny...i ziomkow z mej klasy...i dla braciszka:*... ByE...:*