07.03.2005 :: 21:41
No to znow mamy 7... Moj numerek w dzienniku Heh Moje zycie ostatnio nabralo tloske kolorkow... Ciekawe dlaczego? Jak myslicie? Hm... Cos nowego zawitalo w moim zyciu... Zaprzyjaznilam siem tloche bardziej z niektorymi osobkami... Nie wiedzialam ze moge im zaufac ale okazuje sie ze TAK... Znam wielu wspanialych ludzi, ktorych bardziom cenie... Kocham moich ziomali... Czasem mnie wkurzaja niektore osobki czy zdarzenia ale spoko Chcialabym aby wszystko wreszcie sie ulozylo. Bylo nie tak jak kiedys lecz nawet lepiej. Ale nie wiem czy moze tak byc? Czy ja moge temu pomoc? Czy mi sie uda? Trzeba jednak wierzyc... Wierzyc w swoje marzenia... Wiara umacnia czlowieka... Jesli bardzo nam na czyms zalezy i wierzymy w to to napewniasto sie spelni...przynajmniej zazwyczaj tak jest... Noi licze na wszystkich ze sprobuja mi pomoc... I ja sama obiecuje ze sprobuje pomoc kazdemu... Tyle ile tylko dam rade... Na koniec chcialabym pozdrowic cala moja klasunie 2b...noi jeszcze 2a...rowniez moich ukochanych przyjaciol ...dla mojego przyszywanego brata za dyskrecje... I w ogole pozdro dla wszystkich ktorzy to czytaja o dla Pauli aby jak najszybciej wyzdrowiala!!! ByE...