andzik07 - komentarze


Noi dzis 1.03.2005r.
Nowy miesiac...
Ehh...Czy zdarzy sie cos nowego...nieprzewidywalnego...
Moze tak...moze nie...
Kto wie=]
Wlasciwie to mam nadzieje ze wreszcie w moim zyciu zagosci jakis przelom=]...
Heh tylko w jakim sensie...
Nie licze na nic ale mam chyba w sobie troszke wiary ze sie cos wreszcie zmieni.
Chcialabym teraz zrelacjonowac caly dzisiejszy...znaczy wczorajszy dzien...bo juz po polnocy=]
A wiec w szkolce spoko tyle ze z chemii slabo poszlo...
a potem na w-fie bylysmy na dworku i bylam cala mokra bo przeciez jest snieg na dworze no nie?=]
Noi sobie stalismy na przystanku...pomylismy sie sniegiem=]
Aha...noi punkt kuluminacyjny stania na przystanku to moment kiedy DAGA OBLAL SZCZURKA KUBUSIEM a to za to ze on rzucil moim plecakiem do takiego dolu=] bo ja go wczesniej umylam=] Ale z tego wszystkiego byla strasznie wielka BK=]
Pamietam moment:"Chluuuup..." i po sprawie=]
No a po szkole sobie poszlam spac bo bylam cala przemoczona i zimno mi bylo=[...ehh...
Mam tez nadzieje ze dzisiejszy dzien spedzony w szkole bedzie rownie fajny jak wczorajszy=]
Dobra ja juz koncze ta note bo jutro wstaje raniutko=] Specjalnie dla mojej Paulinki:*
PoZdRo=]


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.03.2005 :: 08:42 :: cht27.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ada

wklej baner jeśli chcessz wziąć udział w konkursie (ada.talk.pl)
03.03.2005 :: 08:42 :: cht27.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ada

wklej baner jeśli chcessz wziąć udział w konkursie (ada.talk.pl)
02.03.2005 :: 21:08 :: proxy.dgt.com.pl

Paulina

Aniu......to dobrze że mozesz kogoś umyć i że szczurek niebawi sie śniegiem bo mi by już oddali wszyczy bez wyjątku.....heh
jutro na sks'y no i potem sobie pochodzimy po Straszyńskim snieżku......heh.....i co tam że będziem mokre.....żyje sie raz.....
to dobrze że niewiesz tego co chciałas dziś wyciągnąć odemnie ale ja Ci i tak powiem może jutro może pojutrze a może sama zobaczysz!
Kocham Cie kochanie!

02.03.2005 :: 17:22 :: atl85.internetdsl.tpnet.pl

Daga

Choc do mnie i zrob mi bloga baybe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11ALUTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ALUTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

02.03.2005 :: 17:21 :: atl85.internetdsl.tpnet.pl

Daga

Ania I Like You So Mutch! Prawda potrafisz wkurwic człowieka ale jestes super! Pamietaj o Chluppppppp. Swiat bez Ciebie bylby taki smutaśny. I love You. ;] ;p ;D ;*

Talk.pl :: Wróć