andzik07 - komentarze


No to mamy 7.02.2005r.
Moj numer w dzienniku to 7...moze i szczesliwy:D
A wiec wczoraj sobie bylam na dworku z Matalia...ale nie bylam w kosciolku bo mi sie nie chcialo:)
Heh...Jak narazie nie chce mi sie i nie mam czasu na pisanie ksiazki...
Eh...a dzis w szkolce bylo calkiem sympatic:wink: Puszczali muze na przerwach:D Noi oczywiscie spogladalysmy sobie na niego:D Fajnie...fajnie...Po szkole poszedlam po Matalie:D I siem szwedalysmy...Daga nie wyszla:/ ale i tak bylo smieszno...
I tak spedzilam dzionek a teraz juz za jakas godzinke bede zakuwac z histy i chemii:/ Jakos sobiem poradzem:) (mam nadzieje...)


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.02.2005 :: 19:45 :: rtr.straszyn.jpk.pl

nastka

NOM ZAJEFANIE WIDZE ZE I TOBIE SIE NIE CHCE PISAC WIELE OSTATNIO ALE SIE NIE DZIWIE MALY OPENTANCU PA KOFFANA PSZAPSZOLKO

08.02.2005 :: 19:55 :: 62.233.210.21

Paula

Heh ja mam 17 w dzienniku ! Pozdro =*
08.02.2005 :: 19:54 :: 62.233.210.21

Paula

Łoo ! Te obrazki są ... Dziwne hehee Takie .. eh przerażające haha ale spoko Ja kończe ! Pa
07.02.2005 :: 18:46 :: proxy.dgt.com.pl

paulucha

No nawet moje obrazeczki efektownie wyglądają No w szkole bardzo śmiesznia a najbardziej na gegrze(aż nie mogłam oddychać przez chwile)
A ja cały czas kuje po przyjsciu ze szkoły kurwa!Straszne!Tylko madzia przez chwile była z konikiem u mnie ale była bk......fuu...z niego para leciała!I mój tata sie przestrasył...heh....
KOcham Ciem Kochanie moje!
Talk.pl :: Wróć