andzik07 - komentarze


Dzis juz 2.02.05r.
Heh...tak szybko mija czas. A wspomnienia wracaja i ciagle sa. Im blizej 14...tym wiecej wspomnien. Ale nie ma juz bolu. Chcialam zapamietac fajne wspomnienia i je pamietam i wlasnie wspominam:D

W szkole nawet gladko poszlo:D 5+ z polaka, nie bylo spr. z histy, +z niemca...Na religii jak zawsze beka byla:D Mielismy 2 polskie...ale lekko było:D Noi dzis musze zrobic plakat na WIOCHOTEKE w naszej szkole...HeH:lol:
No chyba dzis nie wyjde na dworek bo juto klasowa z infy:/ale jakos musze sie nauczyc co nieco...
Ehh...Nie wiem co pisowac...

No tak niedlugo walentynki. Ale ja raczej nie dam nikomu ani nie dostane od nikogo zadnej kartki...Ale taki juz moj los:P
Zycze wam wszystkim abyscie cosik fajnego dostali na swieto zakochanych:D i zebyscie je superowo spedzili i znalezli swoje drugie połowki...(Ja nie mam na co liczyc:P)...
Pozdro dla kochanych ziomow...z mojej klasy:D




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.02.2005 :: 15:08 :: afi230.neoplus.adsl.tpnet.pl

a moze dostaniesz???????? kto iwe moze masz iwelbiciela??????papas
02.02.2005 :: 17:39 :: proxy.dgt.com.pl

paulucha

Aniu trzeba wierzyć w siebie od czego masz wyobraznie!?Moja babci zawsze mi powtarza ze jeżeli nie uwierzysz to marne masz szanse w osiąganiu celu!Ona naprawde wie co mówi z własnego doświadczenia wie!bo dużo rzeczy złycz i trochu dobrych doznała!ma już swoje 78latek ale naprawde byś sie zdziwiła co bym tu napisała ale nie napisze bo może moja babcia nie chce zeby tyle ludzi wiedziało jak było naprawde z moim dziadkiem i babcia!Kocham Ciem i chce widzieć Ciem szczęśliwą a nie!Co to ma być?wogóle??Weź ty przestan!Ja wierze w Ciebie bardziej niż ty sama w siebie.....powiedz że uwerzysz w swoje siły przecież masz ich tele że huj!
02.02.2005 :: 17:32 :: nat-ms.lnet.pl

No Connection

Nawet tak nie mów, że nie masz na co liczyć!!! zapewne kogoś znajdziesz i bvędziesz szczęśliwa!!!!!!! więc uwierz w siebie
02.02.2005 :: 17:27 :: proxy.dgt.com.pl

paulucha

Aniu pewnie że masz na co liczyć....tylko sama musisz w to uwierzyć....musisz mniećn nadzije....co ty myślisz jak sie do Ciebie ni odzywa to już ze nie masz szansy!
Bzdura!....Bzdura!....Bzdura!
ja sama o tym wiem!.....i zobaczysz jak sie wkurze to ja zaraz do niego na piechote pójde bo jestem sama w domciu ale tylko do 20 ale może bym zdążyła!
i koniec z takimi jakimiś szarymi pogladami na życie....zawsze trzeba w siebie wierzyć a wszystko sie uda!Zacznij nowy rozdział w życiu właśnie z nim wierze że Ci sie uda!
02.02.2005 :: 17:06 :: proxy.dgt.com.pl

paulucha

właśnie jak to nie masz na co liczyć.....to nie prawda.....to ty wygadujesz....wmawiasz sobie coś i puźniej nie dajesz soebie nic innego powiedziec....wiesz ja mam zamiar porozmawiać z kimś szybciej zebyć zobaczyła że masz na co liczyć w walentynki!...i ty mi tu nie marudz kochanie....bo mi przykro że tak nic siebie oceniasz jeżeli dostajesz 5 z polaka.....heh......udało ci sie chodz ja tesh dostałam
Kocham Cię bardzo mocno....i napewno ode mnie dostaniesz kartke

02.02.2005 :: 16:56 :: rtr.straszyn.jpk.pl

madzia

ej jak to nie masz na co liczyc ja myslalam ze tez nikogo nie znajde a tu taki leslaw sie znalazl i jest bajecznie ty napewno tez kogos znajdziesz WIEZE W CIBIE I you wielkie sily pa koffanie pozdro for you
Talk.pl :: Wróć