31.01.2005 :: 18:39
Dzis już ostatni dzionek stycznia...Czas tak szybko mija...esh...:/ No niestety:(Dzis bylam na sks-ach z Paula...Oj troszke oberwalam ale spoko:D Tak sobie myslalam idac do domq ze wczesniej sobie tylko za duzo mowilam ze kocham...wiecie kogo...Po prostu wmawialam i za duzo to powtarzalam "KOCHAM...NAPEWNO KOCHAM..." beznadzieja:DI to nie byla prawda od jakiegos czasu:D A teraz juz nawet nie mam co mowic...Bo uswiadomilam sobie ze nie kocham...ZAPOMNIALAM!!!I jestem uhahana:D:D:D:D I zadowolona:D Noi tak ma być:D Dzis w szkole mowilismy Inwokacje na pamiec:D Dostalam 5:D:D:DJako jedyna osoba w klasie...jak narazie:D Jak narazie to niezle mi idzie:D Szkoda ze tylko w sprawach szkolnych:( Ehh...ale taki moj los...niestety:( Chcialabym powiedziec ze kocham Cie Paula i Justysia... Pozdrawiam cala moja klase...Natalie, Patrycje, Natalie...itp.:D Noi pozdro dla Maciusia(Rudego), Kociolka, Chudego, Grubego...i innych ziomow... Jak narazie nie mam gg:( A moj num to 6911124...:D Piszcie komenty:D Plosem:wink: