29.01.2005 :: 22:17
Noi dzis mamy 29.01.2005r. Niestety już zostal tylko 1 wolny dzionek. Tak szybko minely te ferie...esh...:/ Jeszcze nic nie zdzialalam...Ani w sprawach sercowych ani w zyciu...Nic...Jest jak bylo...Chociaz wlasciwie pogodzilam sie z osiedlowcami, ale to nic wielkiego. Ostatnio tak myslalam czy nie napisac ksiazki:D:D:D Tylko nie wiem jak zaczac...Heh:D E..tam nie napisze bo juz nie mam czasu. Chociaz moze...Ale jeszcze nie wiem. Tematem ksiazki oczywiscie bylaby jakas para ale nie wiem jak ich nazwac...Moze mi pomozecie?...Dla dziewczyny podoba mi sie Roza a dla chłopaka Sebastian lub Daniel(bez skojarzen). Czy dobry pomysl z napisaniem ksiazki...ehh...sama nie wiem.:love2: :love3: :love7: Chce tez napisac w dzisiejszej notce ze w zyciu najbardziej cenie przyjazn, miłosc, oddanie...:D :love3: Jak narazie to nikogo nie kocham(własciwie to cale szczescie, bo nie chce znowu sie meczyc i cierpiec)i nikt mi sie nie podoba tak bardzo. Chyba chcialabym zeby jakis chlopak mnie pokochal i sie mna zaopiekowal ale jakos nie bardzo mi na tym zalezy. I tak wiem ze nikt taki sie nie znajdzie. Moze moja pokrewna dusza jest blisko ale nawet sie nie domyslam...Heh..:D Oj ciezkie jest zycie nastolatki:D Ciagle w glowie chlopacy i milosc a nie nauka i to wlasnie jest najglupsze z tego wszystkiego, PRAWDASZ?!...:D:D:D :love7: Tesknie za czulym dotykiem, pocalunkiem...i w ogole... :love9:Hym...Ale teraz chyba nie jestem gotowa na nowy zwiazek czy cos...Nie mam zamiaru starac sie nie wiadomo jak zeby zdobyc upatrzona sympatie, bo to strata czasu!!! Chyba wiecie o tym?!...Ehh... :para Raczej koncze ta notke bo widze ze sie rozpisalam i beznadziejnie pisze. Pozdro dla calej klasy 2b. Dla osiedlowcow. Dla ukochanych psiapsiolek. Dla pubowiczow. Dla fajniusich znajomkow...Czyli dla wszystkich ktorych znam!!! NarQa:D