27.01.2005 :: 21:47
No to nudzi mi się więc pisze notencję... Właściwie to nie ma o czym pisać bo ciągle się nudze:( Ale jutro raczej wybieram sie na imprezke z Paulą. Musze z Tobą pogadać... A teraz kilka słów do Madzi: A więc Madziu... Moim zdaniem musimy pogadac poważnie. Myśle tak ponieważ coś raczej jest nie tak.Sama powiedz?...Wygarniemy sobie to co o sobie myślimy(tak jak ostatnio)i może uda się coś naprawić...Dobry pomysł? Teraz do Pauli: Paulinko... Wiesz, kocham Cie...tylko szkoda ze mało czasu ze sobą spędzamy:(ale czasem tak bywa:/. Chciałabym Ci jak zawsze podziekować za cała pomoc jaką mi ofiarowałaś...Nie tylko w sprawach sercowych ale też w całym zyciu...Podpierasz mnie troszeczke...Dzieki Tobie czuję sie lepiej, jestem szcześliwsza...ale czasem mnie wkurzasz:D Do Justysi: Hm...noi nie wiem co pisać...Tak dawno sie nie widziałyśmy.Nie wiem czy Cie poznam po takiej długiej rozłące.Przykro mi że jestes w szpitalu:(Nic nie wiem...Nie wiem co się z Tobą dzieje, jak sie czujesz...Źle mi z tym że nie moge Ci pomóc! U mnie właściwie nic sie nie zmienilo. Tylko tyle ze mam teraz na włoskach fiolet:D Zobaczysz :D Kocham Cie dalej...pomimo wszystko.Dziekuję za pomoc(wiesz w czym i kiedy). Noi życze Ci szybkiego powrotu do zdrówka...Bo bez Ciebie sie nudze i w ogóle jest inaczej!!! Do osiedlowców (m.i.n:Chudego, Kociołka, Freeza, Hufiego...) Wiecie...tak myślałam ostatnio o tym wszystkim co zaszlo.To było strasznie głupie, dziecinne i bez sensowne...No sami powiedzcie czy to jest czy było mądre? Eeee...tam...I tak macie we mnie wyjebane...Ale i tak za dobrze mnie nie znacie i w ogóle!:P Chciałam was pzresprosić tak oficjalnie na moim blogu: PRZEPRASZAM WAS ZA WSZYSTKO, WIEM ŻE JUŻ NIE BĘDZIE TAK JAK KIEDYŚ ALE PRZYJMIJCIE MOJE PRZEPROSINY!!!:P I jak? Może nie jest to za odpowiednie zdjecie ale jest:P Mam nadzieje że wy tez odwazycie sie przeprosic mnie...Wiecie za co...Pozdro dla was:* No to chyba już wszystko co chciałam tu teraz napisać:D To pa!