andzik07 - komentarze


No to nudzi mi się więc pisze notencję...
Właściwie to nie ma o czym pisać bo ciągle się nudze:(
Ale jutro raczej wybieram sie na imprezke z Paulą.
Musze z Tobą pogadać...

A teraz kilka słów do Madzi:
A więc Madziu...
Moim zdaniem musimy pogadac poważnie. Myśle tak ponieważ coś raczej jest nie tak.Sama powiedz?...Wygarniemy sobie to co o sobie myślimy(tak jak ostatnio)i może uda się coś naprawić...Dobry pomysł?

Teraz do Pauli:
Paulinko...
Wiesz, kocham Cie...tylko szkoda ze mało czasu ze sobą spędzamy:(ale czasem tak bywa:/. Chciałabym Ci jak zawsze podziekować za cała pomoc jaką mi ofiarowałaś...Nie tylko w sprawach sercowych ale też w całym zyciu...Podpierasz mnie troszeczke...Dzieki Tobie czuję sie lepiej, jestem szcześliwsza...ale czasem mnie wkurzasz:D

Do Justysi:
Hm...noi nie wiem co pisać...Tak dawno sie nie widziałyśmy.Nie wiem czy Cie poznam po takiej długiej rozłące.Przykro mi że jestes w szpitalu:(Nic nie wiem...Nie wiem co się z Tobą dzieje, jak sie czujesz...Źle mi z tym że nie moge Ci pomóc! U mnie właściwie nic sie nie zmienilo. Tylko tyle ze mam teraz na włoskach fiolet:D Zobaczysz :D Kocham Cie dalej...pomimo wszystko.Dziekuję za pomoc(wiesz w czym i kiedy). Noi życze Ci szybkiego powrotu do zdrówka...Bo bez Ciebie sie nudze i w ogóle jest inaczej!!!

Do osiedlowców (m.i.n:Chudego, Kociołka, Freeza, Hufiego...)
Wiecie...tak myślałam ostatnio o tym wszystkim co zaszlo.To było strasznie głupie, dziecinne i bez sensowne...No sami powiedzcie czy to jest czy było mądre? Eeee...tam...I tak macie we mnie wyjebane...Ale i tak za dobrze mnie nie znacie i w ogóle!:P
Chciałam was pzresprosić tak oficjalnie na moim blogu: PRZEPRASZAM WAS ZA WSZYSTKO, WIEM ŻE JUŻ NIE BĘDZIE TAK JAK KIEDYŚ ALE PRZYJMIJCIE MOJE PRZEPROSINY!!!:P

I jak? Może nie jest to za odpowiednie zdjecie ale jest:P
Mam nadzieje że wy tez odwazycie sie przeprosic mnie...Wiecie za co...Pozdro dla was:*

No to chyba już wszystko co chciałam tu teraz napisać:D
To pa!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.01.2005 :: 20:40 :: atl82.internetdsl.tpnet.pl

ja<----

Wiesz Justyna wcale dobrze się nie bawię...
No dzieki...
Jak tak myslisz...
Dzwonie...
Nie odbierasz...
Wiem....
Wiem ze byłaś w szpitalu...
Ale nic wiecej nie wiem...
A przepraszam bo chce...
nie mam nowego towarzystwa...
Jesli chcialabys wiedziec...
Dobra....
Widze jakieś nie jasnosci w Twoim komencie...
Jakies pretensje...
Tylko o co?
Nie wiem...

28.01.2005 :: 19:27 :: ahn108.internetdsl.tpnet.pl

Fajnie ze sie dobrze bawisz.....
Widze ze znalazlas nowe towarzystwo....

Nie rozumiem po co Ty ich przerpaszasz....
On sa tego nie warci......
28.01.2005 :: 10:06 :: atl82.internetdsl.tpnet.pl

ja<---------

No tak.Masz oczywiście racjeMyśle podobnie jak tyMam nadzieje ze dzis cos wreszcie bedzie lepiej...Jak sobie cos zjemy w tej pizzeri to moze cos sie naprawiNo nie?papa!!!Do zobaczenia
28.01.2005 :: 08:52 :: rtr.straszyn.jpk.pl

madzia

ostatnio o tym myslalam i wiesz ze dobrze ze sobie wygarniamy (wystarczy jedna klutnia a nie mam podstaw do klutni nr 2 poniewaz juz wszystko sobie powiemy w 1 ) pogadac musimy i to powaznie ostarnio jak wiesz mialam chwilke ale ty mnie zlalas no cuz .... nie wiem czy bedzie jeszcze kiedys dobrze ale wiem ze moze byc juz tylko lepiej
3maj sie i nie zamartwiaj sie NIE BADZ SMUTNO bo jakby niebylo smutekj do cibie nie pasuje NIECH BEDZIE TAK JAK KIEDYS smiej sie ze mna i z paula dolacz do nas i badz radosna z nami jest zajeffanie i napewnio sie rozerwiesz POZDRO
Talk.pl :: Wróć