26.01.2005 :: 19:32
Heh... Dziś... Fajny dzionek:D Spędziłam go z Paulą:D Byłyśmy w kinie... Dużżżżooo czasu poświęciłyśmy na rozmowy:D A tak w ogóle Kocham Cie PAula!!! Ale jedna rzecz mnie martwi... Ostatnio nie mogę sie skontaktowac z Justyną... Chyba coś naprwde jest nie tak... Kocham Cie dalej Justynko... Jeśli coś wiecie to napiszcie mi w komentach!!! A tak w ogóle... Jest całkiem nieźle... Troche dziś nerwowo było... Bo wydało się to z naszymi blogami... Ta cała farsa z WOJNĄ... I wszystko poszło na mnie... Że to ja wstawiałam tam zdjęcia... Itp...itd... No ale ja tego nie zrobiłam... :/:/:/:/:/:/:/ No cóż... Raczej dziś nie pojedziemy na imprezke:( Szkoda... Esh... Ale w pt.pojedziem raczej napewno... I sie wreszcie zabawie...(jupi)!!! Dziś gadałam z Maćkiem(rudym)... I z Chudym... Hm... Nie wiem co można wynieśc z tych mało wątkowych pogadanek... Nic takiego się nie dowiedzialam... Ale czuję że już mnie nie lubią... Czuję to... Esh... Trudno... Może to jakoś naprawie?? Ale nie... Bo i tak sie nie uda:/:/ Znam ich...(troche) Noi nie wiem co tu jeszcze napisać... Jutro będe miała wgrywanego nowego WINDOWSA XP Bo ten sie powalił już całkiem:/ Ale jakoś pisze:D Kończę juz... Bo to nie ma sensu... Jak narazie nie mam tematów do pisania na tym blogu... Moze macie jakies pomysły? Jak tak to zostawcie w komentach:P Pozdro dla was... I dla Straszyniaków!!! NIE OBRAŻAJCIE SIĘ JUŻ... TO BYŁO I NIE WRÓCI!!!