17.01.2005 :: 21:22
Dziś... 17.01.2005r. Hm... Tak dużo sie zdarzyło... Tak dużo wrażeń... Choć tak krótki dzień... Od rana... Szwędam się po dworku... Odwiedziła mnie dziś Pati... Fajnie było tak pogadać... Powspominać... Te stare fajne czasy... Bez tylu problemów... Bez tylu trosk... Po prostu fajnie... Tyle że było zimmmmmmmnno... Spotkałyśmy Paulę i Madzię... Esh... Magda "Daj...Daj.." Paula-pożegnaj sie z Kulą Potem jesce chwilę z Dagą... Natalia nie chciała wyjść... Wiem to... I już nigdy po nią nie pójdę... Bo to bez sensu... Niech się zamknie w swoim świecie nauki... Książek... Gier... Dla mnie to jest nudne... Hm... Potem zagościła u mnie Justysia...:* Posiedziałyśmy w domku tloske... A później zagrałyśmy we fliperka...(w pubie) Noi w piłkarzyki... No a potem... Na Straszyn... Pizzeria... Frytki... Rozmowy... Same... Całkiem same... Ale nie do końca wieczoru... Chłopcy... Oczywiście sie znaleźli I znów pizzeria... I do domu... Esh... Szkoda... Szkoda, że nie mogłaś zostać... Bo bk... Teraz sobie siedze... Myślę... Piszę... Czy mam na to ochotę... ?????... Nie... Nie zrobie tego... Nie zrobie tego znowu... Nie... Nie chce... Ale nuda mnie zmusza... Zmusza... Postaram sie... Zwalczyć to... Zwalczyć nudę... I te myśli... Chore myśli...