22.12.2004 :: 21:42
Powrót? Czy znowu powróciła pustka? Ten ból? Ta ciemność, z którą nie moge sobie poradzić? To zimno? Ten brak miłości? Nie wiem... Nic już nie wiem... Wiem, że on mnie nie chce... Odrzuca moją miłość... Nie ma już szansy... Nie ma już nic... Po prostu mnie nigdy nie pokocha... Nie przytuli... Nie pocałuje... Nie napisze"I LOVE A.L!D.K" To już przeszłosć... Potem było"I LOVE M.M!BE BOY" Później jakieś inne 3 czy 2... Teraz nie wiem... On wybiera pomiędzy 4... A mnie w tym pewnie nie ma... A może już wybrał?... Kto wie?... Nie ma co... Brak nadzieji... Znowu... Znowu wróciło... Kurde... Nie chciałam... Ale wróciło... Pozostanie... Pozostanie... Jakiś czas... Rok... Miesiąc... Dzień... Tydzień... Nie wiem... Nie wiem ile to potrwa... Aby przetrwac... Aby wygrać... Przepraszam... Przepraszam za wszystko... Moich friendsów... Za to, Że nie potrafiłam wam pomóc... Nie dałam rady... Przepraszam....!!!!!!!!! Dziękuje za wszystko... Miłości nie ma... Nie wierzę w nią... Nie... Miłość jest tylko między nami... Przejawiona jako przyjaźń...