19.12.2004 :: 15:01
*****HeH...***** Po co się załamujemy?... Po co błądzimy?... Po co kochamy?... Po co żyjemy?... Po co?... Czemu?... Nikt tego nie wie... Każdy kocha i chce być kochanym... Ale nie zawsze jest... Nie zawsze... Dajemy komuś miłość... Dajemy wiarę... Dajemy życie... Dajemy siebie... A oni tego nie doceniają... Nie wiedzą co czujemy... Nic nie wiedzą... A to sprawia nam ból... Ogromny ból... Załamujemy się, Nie wierzymy w siebie, Nie wierzymy w nic... Nie ma żadnych nadzieji, Potem wracamy do siebie... Ale są chwile słabości... Chwile upadku... Noi dalej kochamy... Dalej nie możemy zapomnieć... Myślimy... Szukamy czegoś... Tak jest teraz ze mną... Ciężko mi się odnaleźć... Nie wiem co ze sobą zrobić... Szukam rozwiązania... Ale bez większego sukcesu... Zostało mi już tylko czekanie... Czekanie na lepsze jutro... Na lepszy czas... Na jego miłość... Na jego kochanie... TAK JUSTYNA MASZ RACJĘ...NIE MAM NA CO CZEKAĆ...NIE CHCE NIKOGO POMOCY...ZOSTANE Z TYM SAMA...WSZYSTKO JEST TAK ZAGMATWANE...SAMA NIE WIEM CZEGO CHCĘ...SKASUJE TEGO BLOGA...WYJEBANE NA WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!FUCK!!!!!!!!!MIŁOŚCI NIE MA!!!!!!!TE NOTKI SĄ JAKIE SĄ, BO NIE CHCE MI SIĘ PISAĆ CO ROBIŁAM ITP.BO TO JEST NUDNE!!!!!!!!!!!!!!!!JUSTYNA WCALE CIĘ NIE PROSZĘ O POMOC BO JAK WIDAĆ TO JEJ NIE POTRZEBUJE...MYSLISZ ŻE TYLKO W SPRAWACH Z NIM MASZ MI POMAGAĆ NO NIE?!ALE TO NIE TYLKO TO...MÓWIE ŻE NIE CHCE POMOCY W ZAPOMNIENIU TO NIE...A TY MYSLISZ ZE TYLKO W TYM MOŻNA MI POMÓC...TYLKO SIĘ NIE OBRAŹ!!!PISZE TO CO MYŚLE W TEJ CHWILI!!! PISZE BEZNADZIEJNE NOTKI, KTÓRE DO NICZEGO NIE PROWADZĄ...WYMYŚLAM JAKIEŚ DEBILNE TEZY I MYŚLI...TO TAKIE BEZ SENSOWNE...A WYMYŚLAM BO NIE MAM CO PISAĆ!!!WYJEBANE NA WSZYSTKO...WYJEBANE...WCALE NIE POTRZEBUJE WSPARCIA...WCALE...NIKT NIE POWINIEN MI POMAGAĆ W SPRAWACH Z D.K SAMA POWINNAM WSZYSTKO ZAŁATWIAĆ I W OGÓLE...TO UCZUCIE JUŻ GAŚNIE A MOŻE ZGASŁO...MAM DOSYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!;/;/;/;/;/;/;/;/;/;/;/;/