11.08.2014 :: 22:28
Już połowa sierpnia. Jak ten czas zapierdala o ja !!! A ja dalej pracuję sobie na ryneczku, chociaż jest alternatywa na inną pracę Ale zobaczymy. Ogólnie nie lubię zmian.. Jednakże trzeba coś robić z życiem, a nie stać w jednym miejscu. Dobrze się tak mówi, gorzej ze zrobieniem czegoś w tym kierunku W moim życiu marnym pomimo wszystko jest w miarę kolorowo i zabawnie. Wszystko dzięki mojemu towarzyszowi haha Nie wiedziałam, że istnieje przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną. Ale naprawdę! Da się !!! Bardzo dziwna relacja i jak najbardziej prawdziwa. Bynajmniej tak mi się wydaje. Chociaż czasami mam wątpliwości... Trudno to opisać. I tak wszyscy myślą inaczej. A niech myślą. Mam to gdzieś !!! Następnym celem w moim życiu powinna być edukacja. Jednak nie jestem za bardzo przekonana, co do tej decyzji. Nie wiem, co mnie interesuje i z czym mogłabym związać swoją przyszłość. Cholernie bym chciała się usamodzielnić. To jest takie trudne Musiałabym cały czas pracować... A gdzie reszta życia? Imprezki, rozrywka, nawet głupie kino czy coś ? Bez sensu. Wolę wiedzieć, że pracuję i mogę sobie pozwolić na chwile zapomnienia. A nie ciągle na ciśnieniu... Co do przeszłości, to niestety zawsze powraca. Tyle, że wydaje mi się , że z mniejszą siłą się do mnie dobija. W zależności od humoru oczywiście. Nie żałuję niczego. Trudno. Mój stracony czas. Ale też mam bagaż doświadczeń Jeśli chodzi o uczucia to nie wiem, czy będę potrafiła kogoś kochać. Nie wiem czy w ogóle to, co czułam to była miłość. Mam nieodparte wrażenie, że to nie było to. Więc, kiedy będę wiedzieć czy to jest właśnie miłość ? Dobra koniec pierdolenia głupot I tak piszę to tylko dla siebie Bye bye