23.08.2009 :: 00:36
No to mamy koniec sierpnia. Piszę dziś, bo mi się nudzi i jakoś spac sie nie chce Sytuacja od poprzedniej notki trochę sie zmieniła, ponieważ iż.. Ten oto normalny facet, o którym wspominałam ostatnio to mój chłopak na stałe Nawet się układa.. To znaczy nie będę tu pisac o naszych problemach. Bo wiadomo, że nigdy nie jest ciągle kolorowo... I rzecz jasna na początku było bardzo dobrze Jednak to kwestia czasu aż się coś popsuje.. I tak sie stało. Ale co tam nie ważne. Będę się z tym sama użerac. Po, co tu to pisac skoro i tak tylko ja to czytam i Dagmarka czasami W sumie moge napisac tu wszystko, co zechce Nie wiem sama sie gubię ostatnio.. Jak już jedna rzecz się popierdoli to o reszte bardzo łatwo, nawet nie trzeba sie starac żeby sie popsuło Normalna kolej rzeczy. Niebawem na studia..Kurde ale mi sie nie chce!!o ja!! Również praca sie zacznie.. Wysłałam już pare CV i zobaczymy. Dobra chyba lece w końcu spacku. Bo, co tu robic?? A tak w ogóle to.... Związki są ciężkie i posrane tyle Wam powiem