23.11.2007 :: 22:32
Listopad !! . . AAAaaa... Późno już.. Zima PRAWIE. Zimno.. Mokro. W chuj takie wszystko jest. A w moim życiu, że niby może być ?! Nie wiem sama jak to określić. Pozornie wygląda większość rzeczy calkiem nieźle.. Tylko jest w jednym problem.. We mnie samej ! Jestem słaba psychicznie.. Ciężko mi odmawiać. Często czuję sie jak zagubiona owieczka, ktora nie może znalezc drogi do domu.. Do szczęścia. Raz na wozie..raz pod wozem. Cóż tu opisywać ? Chodzę sobie sama na treningi i jest faaajnie.. Bynajmniej mam co robić w wolnym czasie.. Choc przez ta pojebana szkole zazwyczaj go brak..:/ Ciężko ciężko jest.. Czasem czuję się wyjątkowo. A czasem tak zjebanie, że chętnie bym stąd uciekła gdzieś w pizdu daaalekoo !! Przeszłość..to przeszłość. Było i nie będzie. Ale co ? Trzeba żyć tym co jest i tym co będzie.. A kto wie co bedzie !! ?? Emocjonalnie czuję się wyczepana. Brak mi sposobów na życie.. A jednak żyję ?! A jak to robię ? Po prostu wstaje ranoo..i do przodu.. Idę przed siebie.. Tam gdzie trzeba i tam gdzie nie trzeba. Mam dobych kumpli i kumpele ? A może mi się wydaje, że sa dobrzy ? Może udają ? Tak jak dziś Daga na wfie udawała, ze umie serwować grająć w siate i udawalo jej sie udawac ; DD ************************************************************** Hyyh.. To ja już kończę .. Jeśli jakies pytania sie nawijaja to walic prosto z mostu i nie ściemniac ; (( pozdro szeeeśśćććsseettt xDDDD