19.05.2007 :: 23:40
No to mamy maj. Już. Niestety ? E tam. Czas płynie za szybko, żeby go liczyć. Sama nie wiem kiedy upłynęło (nie całe jeszcze) 17 lat mojego życia. Tyle za mną. A to dopiero początek w sumie. A właściwie kto wie ? ! Może jutro nie nadejdzie ! Ale pomimo wszystko... Ja... Ja strasznie żałuje swoich błędów. Ale co ja zrobię ? Czasu nie cofnę ! Idę do przodu i chuj . Ale zbyt często rozmyślam ! I to mój problem. Kurde zastanawiam się nad przeszłością. A powinnam myśleć tylko i wyłącznie o przyszłości. Ale nie mogę! Boże, ale to banalne . "Trywialne"... Yh ! PATOLA! No a tak ogólnie to ostatnio ciągle jakieś głupoty mi się śnią.. : / W pizdu. Szykuje się imprezka w czw. Ale jakie towarzycho... Łuuchuuuhuhuuu... Aż żal :D Nie no TraGizm :D Same znane mordy . Hmm zapomniałam jeszcze wspomnieć o szkole. Tam jak zawsze zapierdol. Ostatnie napięte i ciężkie dni w sumie. Ajć żebym się wyrobiła ! Dobra kończę. Idę spać... Cya:******* PS. Pożądanie jest do dupy w chuj zajebane :D Mam tego dość !!! Ciśnienie :D:D:D