24.11.2006 :: 20:33
Ajj ^^ Od niedawna wszystko się zmieniło. Czuje się dobrze i wszystko jest wporzo! Zaczęłam żyć normalnie. Idę do przodu.. Staram się. Zakończyłam to co trzeba. Chociaż tęsknię.. I to bardzo ! Ale nie wrócę do tego nigdy ! Chociaż chciałabym ale wiem, że to nie ma sensu. Niby ciężko jest zapomnieć. A jednak przekonałam się, ze jak bardzo chcesz.. To mozesz wszystko ! I wcale nie jest tak ciężko jak się wydaje. Tak mi dobrze. Sama bez tego wszystkiego. Chociaż to wraca.. I nieustannie zachęca do powrotu^^ Aaaaleee Nieeee!!! Nie dam się tak łatwo zwieść :D Chociaż wczoraj dałam się ponieść. Ale dobrze, że nie do końca :D Kur*wa..No... Przez to dzisiaj miałam takie ciśnienie, żeee LOL!!! W ogóle to wielki LOL z tego wszystkiego!! I teraz myślę i myślę i się tym jaram... Nie no mam tego DoJśĆ :D Ehh.. Chciałabym żeby to tak po prostu odeszło.. Albo jakoś się ułożyło(...)..>jakoś<.. A w sql tylko nauka i nauka ..zjebanie :( Yhh.. No ale trzeba dać jakoś radęęę :D:D:D Dobra kończę pozdro i w ogóle siema nara, bo mnie brzuch napierdala!!! :P